Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie koniec z darknetem. Trafiłem na film jak facet wrzuca kota do wiadra i podpala ku uciesze forumowiczów na którym zamieścił nagranie...........

Masakra.

Są też inne tego typu rzeczy. Jest nawet strona na której po wpłacie kilku BTC masz dostęp do obejrzenia streamu na żywo z egzekucji na jakiś wykupionym murzynie z kraju trzeciego świata.

Trafiłem też na faceta, który udostępnia za opłatą nagrania z ukrytych kamer jego 13 letniej dziewczyny np. z łazienki....

Ludzie są p------i. Są zdjęcia jak przywiązuje psa, a potem go gwałcą zabawkami i normalnie i Ci forumowicze się tym jarają....

#darknet #tor #masakra #oswiadczenie #p-------a
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@looklikelance: Dzisiaj pierwszy raz wszedłem i tak od kliku do kliku i ja p------e. Koniec z tym.

@Prokurator1990: Odpalasz TOR'a, katalog stron i sobie klikasz po kolei. Tylko rzeczy, które tam zobaczysz to jest dramat.
Niewolnictwo, gwałty, p-------a, zoofila, znęcanie, morderstwa, n-------i i w c--j innych tego typu rzeczy.

Jest też sporo ciekawych rzeczy typu ukryta wikipedia.
  • Odpowiedz
@Cripex: Jak to jest, że wszyscy nowi darknetowi userzy natrafiają na te magiczne strony z redroomami i hardkorowymi filmami, ale koniec końców nigdy nie są w stanie podać ani linków, ani skrinów, ani niczego xD

Opowieści darknetowych świeżynek są jak historię o UFO - niby nie ma twardych dowodów wytykających farmazon, ale też nie ma dowodów na potwierdzenie prawdziwości opowieści.
  • Odpowiedz