Wpis z mikrobloga

Pytanie tylko czemu wcześniej nie zainwestował. Przed HF ETH był właściwie tym czym teraz jest ETC.
Części ludzi zależy na rozłamie i w efekcie porażce Ethereum, a Barry Silbert ma tutaj mocny motyw: jest założycielem dcg.co. Popatrz ile tam Bitcoinowych biznesów.

Odnośnie przewidywanych wzrostów wartości ETC, które zacytowałeś z jego tweeta - ktoś go zapytał o podstawy takich twierdzeń. Odpowiedź:

i scienced the shit out of it

link do tweeta

Promuje też
Pytanie tylko czemu wcześniej nie zainwestował.


@bitcoin: bo wierzy w i wspiera bitcoin, ja zrobiłem dokładnie tak samo jak on. Nigdy nie zainwestowałbym w eth ale tu chodzi o wyższe idee dlatego to jest bardzo ważne żeby każdy kto wierzy w bitcoina nie pozwolił umrzeć idei nienaruszalności blockchaina (historii transakcji, wolnych od ingerencji, cenzury) jak tego nie przedstawimy światu idea bitcoina również będzie zagrożona. Trzeba pokazać, że nikt nie może cofać
@pawlo74: Oby powody zainteresowania ETC były takie jak mówisz.
Na tę chwilę obawiam się, że wiele ludzi widzi tutaj okazje do siania zamętu, np. zwolennicy małych bloków wspierają ETC bo mają wtedy mocny argument przeciwko HF na BTC.
Na marginesie dodam, żeby było jasne: jestem pro ETC;).

Btw. czemu nie zainwestowałbyś w ETH?
Na marginesie dodam, żeby było jasne: jestem pro ETC;)


@bitcoin: ufff ;) miałem taką nadzieję :)

Btw. czemu nie zainwestowałbyś w ETH?


@bitcoin: dlatego, że wierzę i chcę żeby inteligentne kontrakty były zabezpieczone w przyszłości najbezpieczniejszym blockchainem, siecią, platformą, algorytmem czy jak tego nie nazwać. Czyli kolokwialnie chodziły na bitcoinie. Ja to wiem, że coś takiego jest możliwe i jestem pewien, że to się stanie ale aby to dopiąć na