Wpis z mikrobloga

#!$%@? tak mnie #!$%@? Ci ludzie z niebieskimi plecaczkami na #sdm w krakowie... Jeszcze wczoraj coś tu narzekałem na nich...

A dzisiaj pochodziłem z różowym po rynku, i mnie #!$%@? zarazili atmosferą... Uśmiechnięci, bawią się... Wszyscy #!$%@? biali, czarni, latynosi, azjaci... Mają flagami wszystkich możliwych państw... W #!$%@? ludzi z ameryki południowej. Nie wiem ja ogólnie #!$%@? nastwiony.. A dzisiaj jak tak połaziłem po rynku to coś mi #!$%@?ło.

Fajna atmosfera w całym mieście. Psuje to tylko trochę że na każdym rogu stoi wojsko i policja z bronią maszynową ale ogólnie nie jest źle :D

Jutro idę się #!$%@?ć i poświrować z nimi :D :D

#sdm #swiatowednimlodziezy #krakow #tagujebonocna
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PuffinusGravis: lewacka utopia. To moze funkcjonowac na czas karnawału, ale nie dłużej. Po pol roku jakby mieli na codzien ze soba przebywac, zaczelyby wychodzic roznice.
Czesto za duze, zeby koegzystowac.

Jak idziesz na jakies spotkanie, gdzie sa nieznajomy, to tez wszyscy sa tacy przyjacielscy i spedzacie czas na zabawie. Ale czy wszyscy z tych obcych codzien tacy sa?
  • Odpowiedz
Po pol roku jakby mieli na codzien ze soba przebywac, zaczelyby wychodzic roznice.

Czesto za duze, zeby koegzystowac.Jak idziesz na jakies spotkanie, gdzie sa nieznajomy, to tez wszyscy sa tacy przyjacielscy i spedzacie czas na zabawie. Ale czy wszyscy z tych obcych codzien tacy sa?


@lewacka_hipokryzja: ja tak mam ze swoją rodziną xD
  • Odpowiedz