Wpis z mikrobloga

#!$%@? tak mnie #!$%@? Ci ludzie z niebieskimi plecaczkami na #sdm w krakowie... Jeszcze wczoraj coś tu narzekałem na nich...

A dzisiaj pochodziłem z różowym po rynku, i mnie #!$%@? zarazili atmosferą... Uśmiechnięci, bawią się... Wszyscy #!$%@? biali, czarni, latynosi, azjaci... Mają flagami wszystkich możliwych państw... W #!$%@? ludzi z ameryki południowej. Nie wiem ja ogólnie #!$%@? nastwiony.. A dzisiaj jak tak połaziłem po rynku to coś mi #!$%@?ło.

Fajna atmosfera w całym mieście. Psuje to tylko trochę że na każdym rogu stoi wojsko i policja z bronią maszynową ale ogólnie nie jest źle :D

Jutro idę się #!$%@?ć i poświrować z nimi :D :D

#sdm #swiatowednimlodziezy #krakow #tagujebonocna
  • 25
  • Odpowiedz
o ci w czerwonych beretach


@KonfederatZBaru: Szkarłatnych.

w cholerę wojska stoi na mieście, latają wojskowe helikoptery nad miastem, ulicami jeżdżą wojskowe pojazdy pełne żołnierzy itd..


@florence_welch: Właśnie...mieszkam w zachodniej części Krakowa i wczoraj cały dzień nie widziałem ani jednego żołnierza/policjanta na patrolu u mnie. OK, stoją radiowozy, ale żeby chodzili to nie.
  • Odpowiedz
@janek_kos Czyżyny (na lotnisku Czyżyny stacjonuje pełno wojskowych samochodów, helikopterów) , okolice Ronda Mogilskiego, Grzegórzeckiego, Tauron Arena - akurat w tych miejscach jestem codziennie i jest PEŁNO policji, wojskowych w czerwonych beretach, dziś przy akademikach PK stało 10 kabaryn i latały helikoptery, no kurde pełno ich wszędzie :p
  • Odpowiedz