Wpis z mikrobloga

To jest żałosne co #!$%@? Gronkiewicz-Waltz czy jak to jej niemieckie nazwisko pisze. Powstańcy z Warszawy już dogadali się z Ministerstwem Obrony Narodowej co do tych obchodów w tym roku i apelu. Wszystko spoko. Ale nie... HGW wiedząc jaki był stosunek W. Bartoszewskiego do PiSu (no, nie lubił ich nie ukrywajmy) postanowiła domagać się dołączenia do apelu właśnie Bartoszewskiego jako powstańca. Ja tam nic do tego nie mam, ale nie trzeba być wybitnym, że chce to zrobić tylko i wyłącznie na złość PiSowi... żałosna, infantylna i wkuhwiająca kobieta. Wyciera sobie gębę Bartoszewskim i wcale nie chce go upamiętnić. Jakby chciała to domagałaby się tego od początku. Politycy PO są tak żałosnymi dzieciakami w tym co robią, że to się we łbie nie mieści. Jak ich dupa boli po wyborach.

#polityka #bekazpo
  • 9
@ajaracki: No przecież, bo wycierani sobie gęby Poległymi Smoleńskimi, Żołnierzami Wyklętymi, czy zawłaszczenie pojęcia "patriotyzmu" przez PiSowców to już infantylne nie jest, tylko mężne, wstawywującezkolan, czy #!$%@? jeszcze. Jedyna #bekazpo jaką tu widzę, to to, że dali się wciągnąć w bagno z debilem i teraz debil pokonuje ich doświadczeniem, czy jak to tam szło, lekko sparafrazowałem. Dlaczego w Polsce nie ma centrowej opozycji z mózgiem, jak oni mogli by przeorać PiS
Bądźmy obiektywni: z jednej strony zgoda, imho kompromis jest ok, z drugiej to MON ustanowił precedens pod który teraz HGW zwyczajnie chce się podpiąć.
Więc jak już mówimy o tym wszystkim to najchętniej widziałbym rozwiązanie gdzie rząd nie próbuje wepchać swoich 3 groszy w kwestiach światopoglądowych na każdą uroczystość z udziałem Wojska, co również jest dość żałosne i śmierdzi wykorzystywaniem ofiar do celów politycznych.
No przecież, bo wycierani sobie gęby Poległymi Smoleńskimi, Żołnierzami Wyklętymi, czy zawłaszczenie pojęcia "patriotyzmu" przez PiSowców to już infantylne nie jest, tylko mężne, wstawywującezkolan, czy #!$%@? jeszcze.


@Nieprzyjazny_Ziemniak: użyję tutaj ulubionego chyba "argumentu" w takiej sytuacji używanego przez przeciwników PiS/zwolenników PO tylko napiszę go teraz z mojej strony: "to, że PiS tak robi to nie znaczy że PO musi tak robić tak? Przecież PO uważa się za lepszą partię?" ( ͡
@Nieprzyjazny_Ziemniak: reszta odnosi się do czegoś innego, skoro użyłeś jako argumentu:

No przecież, bo wycierani sobie gęby Poległymi Smoleńskimi, Żołnierzami Wyklętymi, czy zawłaszczenie pojęcia "patriotyzmu" przez PiSowców to już infantylne nie jest, tylko mężne, wstawywującezkolan, czy #!$%@? jeszcze.


@Nieprzyjazny_Ziemniak: to jest on tym o czym napisałem, jesli się z nim nie zgadzasz to po co go używasz?