Wpis z mikrobloga

@Lorax: ogólnie spoko, tylko za dużo kolorów - czarny szary biały turkusowy [chyba], drewno i cegła. jak już to tego turkusa bym wymienił na któryś z 3 pierwszych i cegłe na białą czy jakąś. albo zostawił jak jest, dał zamiast drewna zwykłego czarne i cegłe zlikwidował/zastąpił drewnem. 2 kolory na raz są spoko, 3 też, ale więcej to już się troche nie trzyma kupy jak dla mnie
  • Odpowiedz
@Lorax: Jak zobaczyłem tą lodówkę to już wiedziałem, że mieszkanie na wynajem. Ludzie ładują kupę kasy w urządzenie nieruchomości, a psują cały efekt takimi głupotami bo do kuchni za - przykładowo - 8 tysięcy #!$%@?ą najtańszą gazową kuchenkę albo tak jak tutaj do bardzo nowoczesnej kuchni wstawiają niezabudowanego kloca.
  • Odpowiedz
@Lorax jaka olkeiniarke polecasz? Ja jak coś robię to mam problem z brzegami. Zawsze albo słabo dociete ale na to mam już sposób albo właśnie oklejanie obrzeży jest słabe.
  • Odpowiedz
@Lorax: wszystko co drewniane to ty robiles? jest #!$%@? max super! ;) ten kolor cegiel troche tylko nie fituje. Jednak co drewniane to jak najbardziej.
  • Odpowiedz