Wpis z mikrobloga

#lgg4 #elektronika #smartfon #majsterkowanie Mirki pomocy !!! padł mi ostatnio Lg G4, robiłem coś na smartfonie i naglę się zaciął i wyłączył, na początku myślałem, że to płyta główna bo nie chciał się z powrotem włączyć(zacinał się na logo LG), ale zauważyłem zależność, że jak bateria jest przez jakiś czas wyjęta to potrafi się włączyć na chwile, więc zmierzyłem napięcie na baterii i jest około 4.4 V, bateria powinna dawać w okolicach 3.85 V. Czy to może być wina baterii ??? #pomocy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sihill_pl: też nie da rady :/ komputer go nie widzi, w trybie recovery mode też nie da rady, próbowałem resetować ustawienia ale przy każdej próbie wyłącza się. Chodzi mi o to czy to może być problem zbyt wysokiego napięcia na baterii ? Bo jak tak to nowa bateria i problem z głowy :P czy takie napięcia wyższe od tego na specyfikacji baterii to norma czy to jest dopuszczalne ?
  • Odpowiedz
@grzesiek355624: mam na myśli lut, który powstaje w lutowaniu przewyższającym temperaturę topnienia lutu, powtarzam cały czas ze płyta jest do wymiany, powiedzieli ci dokładnie? W lutowaniu bezołowiowym Ciężko znaleźć uszkodzony lut, jest bardzo podobny do "zdrowych braci"
  • Odpowiedz