Wpis z mikrobloga

Cześć, temat wałkowany kilkaset razy - słuchawki. Nosze się z zamiarem zakupu nowego sprzętu do gry, cena jaką chcialbym na to przeznczyć to 200-250 zł. Sluchawki nie muszą mieć wbudowanego mikrofonu, ale jak będzie to też żaden problem. Do tej pory rozglądałem sie za używanymi Sennheiserami PC350, oraz nowymi HyperX Cloud drone. Macie cos wartego polecenia? #csgo
  • 13
@PcMasterKira Fatality omijalem szerokim łukiem juz za czasów 1.6. Czytałem o tych superluxach, niby kazdy zachwala, bo małe pieniądze, ale mnie jakos nie przekonują. Korzystał ktos ze sluchawek tej marki?
@bwoy: jo. Nie koniecznie z tego własnie modelu lecz z Superlux HD681 EVO i są wygodne, co lepsze mają wymienne nausznice, wymienny kabel itp. Najlepiej jak byś poszedł do sklepu i sam je pomacał, założył i wysłuchał parę dźwięków z csa i zdecydował. Lecz faktem jest też to że jeżeli masz hajs i możliwośc kupna Sennheiserów to bierz je bo to najlepsza ( i najdroższa ) opcja. Sam chce je kupić
@bwoy: 3 miesiące temu wyrwałem uzywki pc 350se za 150zl z wysylka, wg mnie nawet jakby kosztowaly te 200-250 i byly w tak dobrym stanie jak te ktore sam kupilem to nic ich nie przebija w tym przedziale cenowym. Jakosc dzwieku i pozycjonowanie przeciwnikow to po prostu gorna polka