Wpis z mikrobloga

@marahin: Raczej nie można od tak podawać danych osobowych. Nawet podczas wysyłania drogą mailową ocen z kolosów itp. podają tylko nr legitymacji i ocenę.
Ale pewnie wkrótce ktoś zrobi grupę na facebooku i będziesz mógł stalkować do woli.
@invoker: no nie wiem, nie jestem przekonany do tego co napisałeś. Jakoś listy rezerwowe bez oporów podają z nazwiskami i ilością punktów (:, tylko nie pamiętam czy UW, czy aby nie polibuda.
I w sumie o grupie nie pomyślałem, przejrzę co nieco ;-0
@marahin: To fajnie k&&&a, a my jak chcemy żeby oceny przysłali to hurr durr ochrona danych osobowych. Nie można przesłać na maila do którego ma dostęp tylko 30 os w grupie którzy się znają! Trzeba się umówić na konsultacje... I ktoś musi iść na konsultacje wziąć kartę ocen zrobić zdjęcie i wrzucić na grupę na facebooka albo maila ()
@Existanza: trochę mi się nie podobasz. Wrzucasz moliony komentarzy, zawierajacych jeden wyraz. Gdy proszę o elaborowanie, to w ogóle wymijasz moje pytanie (: nie mam dostępu do USOSa, tj. nie mogę się zalogować; nie widzę nigdzie jasno list przyjętych. Proszę, abyś dał mi link, skoro nadal twierdzisz, że mogę tam te zbiory osób przejrzeć.
@marahin: dobrze, wyjaśnię. możesz zobaczyć tylko i aż to, "z kim będziesz miał przyjemność studiować". czyli jeśli idziesz na prawo, to możesz zobaczyć innych ludzi zapisanych na przedmioty dla I roku prawa. nie możesz zobaczyć ludzi idących na biologię, bo z nimi nie studiujesz, więc cię nie powinni obchodzić. list przyjętych nie ma. ja mam dostęp do usosa, ale choćbym chciał, to bym nie mógł sprawdzić - bo patrz wyżej. zdobędziesz
@marahin: Zwróć się do ZSS swojej jednostki z prośba o linka do grupy albo nawet listę osób. Musieli już wysyłać listy o przyjęciu więc na pewno mają dostęp do takich danych. W ostateczności powiedz mi jaka jednostka to może uda mi się po znajomych uzyskać listę.