Wpis z mikrobloga

Mireczki jako, że minęły 4 miesiące od ostatniej #glupiewykopowezabawy w moim wykonaniu TUTAJ to raz jeszcze chciałbym ją powtórzyć tak więc:

Mireczki, każdemu kto kliknie PLUSa pod tym wpisem do godziny 12:00 dnia dzisiejszego zadam w komentarzu pytanie związane z jego twórczością na wykopie ,
czyli odwrócone AMA- AYA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zapraszam do zabawy i jedziemy do gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ama
akwajuk21 - Mireczki jako, że minęły 4 miesiące od ostatniej #glupiewykopowezabawy w ...

źródło: comment_qXkDQHgydAAatRkRzbPtihfCzsc6uPXs.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@nivixi jak to jest spędzić aż 7 lat na wykopie?


@akwajuk21: A jak to jest nie być na wykopie? Cholera wie! Przeżyłem tu swoje nastoletnie fascynacje Korwinem, próby zdobycia atencji, leczyłem złamane serce. Zostałem dla śmiesznych obrazków i dla legendarnych rogali za 10 lat stażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@akwajuk21: hmm jak juz bys zamieszkal, znudziloby Ci sie po pol roku ;) aczkolwiek bardziej docenilbys wypady nad morze w zdecydowanie "klimatyczniejszych"miejscach i momentach roku ;)
  • Odpowiedz
@akwajuk21: Pizza? Właściwie zjem każdą pod warunkiem, że nie będzie na niej tuńczyka. Najlepsza to taka zrobiona własnoręcznie, bo będzie taka jak lubię.
  • Odpowiedz
@akwajuk21: No jestem już drugi raz. Pierwsze konto wyszło na światło dzienne i musiałem porzucić. Mimo to emocje i tak pozytywne. Pamiętam jak dopiero założyłem to konto i chciałem w komentarz napisać zielonce by usunęła konto. Po chwili refleksji przypomniałem sobie, że i ja nią jestem XD
  • Odpowiedz