Wpis z mikrobloga

A ostrzegałem przed tym kolesiem tydzień temu...
http://www.wykop.pl/wpis/18738583/potrzebujemy-nacjonalizmu-oraz-militaryzmu-by-obro/

Poniżej najnowszy wytrysk jego intelektu. Czy ktoś spod tagu #patriotyzm #4konserwy może mi wyjaśnić co specyficznie antypolskiego jest w humanitaryzmie? Bo nawet jeśli przyjąć winnicki punkt widzenia, to humanitaryzm może go boleć jako kogoś niechętnego ludziom innym od niego samego. Bzdura (bo humanitaryzm pomaga po prostu ludziom, bez względu na to kim są), ale niech mu będzie. Ale taki punkt widzenia on współdzieli z nacjololo w zasadzie każdego "białego" kraju.

#neuropa #bekazprawakow

Oryginalny post od @Udowodnij_albo_zamilcz
http://www.wykop.pl/wpis/18821295/duchowni-lewaki-antypolskie-bekaznarodowcow-neurop/
bygsyti - A ostrzegałem przed tym kolesiem tydzień temu...
http://www.wykop.pl/wpis/...

źródło: comment_NZn81MiqjjZKlSiU3KeYN3qxpbilWwsQ.jpg

Pobierz
  • 30
@bygsyti:


antypolskiego jest w humanitaryzmie?


To, ze czesto sprowadza sie to do stawiania interesow obcych ponad naszymi, gdzie nasze narodowe winne byc najwazniejsze.
Ponadto humanitaryzmem to sie juz popisali Niemcy. I okazal sie wybitnie antyniemiecki.

Teraz dzieki swojemu humanitaryzmowi maja codziennie zamachy, napasci, kradzieze i molestowanie.
Niezbyt ciekawa perspektywa.
@lewacka_hipokryzja:

To, ze czesto sprowadza sie to do stawiania interesow obcych ponad naszymi


To podejście nie ma nic wspólnego z humanitaryzmem ( )

gdzie nasze narodowe winne byc najwazniejsze.


Jest problem z tym "nasze narodowe", bo zawsze skończy się to kłótniami o to kto jest tró Polakiem, Niemcem czy Francuzem... Pomijam że zwyczajnie niesprawiedliwym będzie faworyzowanie członków naszego plemienia, rasy, kasty czy klanu tylko dlatego że
@bygsyti:


Pomijam że zwyczajnie niesprawiedliwym będzie faworyzowanie członków


No i?
Żydzi to przykladowo robia i nikt nie ma do nich pretensji. A jak ktos ma to jest szufladkowany jako antysemita. Jesli nie trzymasz ze swoimi i nie walczycie o swoje interesy jako grupa, to inna grupa zacznie was wykorzystywac, bo wtedy z automatu jest sie latwym celem i zrodlem korzysci.


Zawsze przy takich okazjach pytam czy, kiedy i na jakich warunkach
@lewacka_hipokryzja:

Szanowny Panie! W swojej wypowiedzi suponował Pan jakoby "osoby pochodzenia... hmm... żydowskiego" faworyzowały członków swojego plemienia.

Jest to nieprawdą.

Jako dowód tego chciałbym przedstawić moje osobiste doświadczenie. Jedno z wielu, ale dobitnie prezentujące pragmatyzm osób pochodzenia żydowskiego w życiu gospodarczym.

Miałem potencjalnego klienta ze Wschodniego Wybrzeża. Rzecz tyczyła się pewnej usługi jaką dostarczał mu bodaj Litwin. I nasze negocjacje handlowe skończyły się następująco:
"Wiesz... gdybyście obaj oferowali taką samą cenę,
bygsyti - @lewacka_hipokryzja: 

 Szanowny Panie! W swojej wypowiedzi suponował Pan...

źródło: comment_E4zKqxW4nyTgDS9u8XenVH4qKbTyQFmO.jpg

Pobierz
@bygsyti

Nie można mi zarzucić antypolizmu jeśli charakteryzuje podstawową wagę bycia polakiem :D nie jestem anty-polakiem tylko komentuję rzeczywistość. Jej!

@lewacka_hipokryzja: stawianie działań organizacji państwowej jako humanitarne są jakkolwiek nie na miejscu ;) Co jest humanitarnego w zamykaniu ludzi w obozach, atakach ideowych czy indoktrynacji narodowej? Ja tam uważam takie rzeczy za antyhumanitarne.
@Kapitalis: Rozumiem co masz na myśli. Wiesz jednak doskonale co ten koleś ma w głowie. I nie jest to "Jestem ślepy na rasę, kastę, klasę czy klan gdy drugi człowiek jest w potrzebie. Chciałbym jednak żeby pomoc miała charakter prywatny i jako taka nie była utrudniana przez aparat państwowy. Włączam w to naturalnie zniesienie instytucji pozwoleń na pracę i osiedlanie się dla przyjezdnych."