Wpis z mikrobloga

Na śmietniku mozna znaleźć dużo rzeczy. Starą szafkę z której mozna cos zmontowac, stolik do piwnicy, klatkę na zwierzaka, worek z ciuchami, meble.

Wzięliście coś kiedyś ze śmietnika?

#cebuladeals #ankieta #nocnazmiana

Wziałeś/aś coś kiedyś ze smietnika?

  • Może raz, bo faktycznie była "okazja". 24.2% (65)
  • A bo to raz? Polecam ten styl życia, przydaje się. 20.8% (56)
  • Nie, nigdy, ohyda. 27.9% (75)
  • Wziąłbym/wzięłabym, ale nie miałem/am okazji zauważyć niczego przydatnego. 27.1% (73)

Oddanych głosów: 269

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rosenrotta: Tak na Fizykę / Technikę / Prace ręczne w podstawówce. Budowaliśmy różne dziwne rzeczy. I jedyny sposób na ich pozyskanie było bieganie po złomie :-)

Najczęściej za darmo nam to dawali ponieważ wiedzieli, że to do szkoły jest potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz NIGDY bym nie pozwolił dziecku biegać po hałdach złomu!
  • Odpowiedz
@Rosenrotta: wziąłem kiedyś piękną dopiero co wystawioną szafkę... na stancji bieda z szafami, więc się przydała. przy wyprowadzce odniosłem ją kulturalnie pod śmietnik ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dużo ludzi w tym i ja - jeśli coś nadaje się jeszcze do użytku, a nie sprzedałem tego np przez 3 miesiące na olx to wystawiam pod śmietnik (nie do śmietnika). Chwila moment i już ktoś sobie weźmie :)
  • Odpowiedz
@Rosenrotta: Kiedyś z kumplem, wracając od 3 w nocy z imprezy, zauważyliśmy leżący przy kontenerze tapczan... Niemal funkiel nówkę.

Nieśliśmy go z 400m i potem na 4 piętro, do mieszkania.

  • Odpowiedz