Wpis z mikrobloga

Gothic 2 NK ukończony. Mimo prób straszenia mnie, że na pierwszy raz Noc Kruka jest za trudna - powiem Wam, że to jest w sam raz tak jak być powinno i nie wyobrażam sobie jak lajtowo by to wyglądało bez dodatku. Tak czy owak, mag się sprawdził, siałem zniszczenie na lewo i prawo :D

A że to Wy pośrednio zaraziliście mnie tą serią, to standardowo zestaw pytań ;P

Niby miałem grać teraz w coś innego, ale postanowiłem jednak kontynuować sagę. Czas na #gothic3. Standard na początek: jakie wersje, jakie dodatki? Z polskich widzę na CDP Gothic 3 Rozszerzona Złota Edycja. Z tego co widzę, to zawiera jakiś Zmierzch Bogów, który jest dodatkiem stand-alone i nie jest zintegrowany jak Noc Kruka. Znaczy, że co - mam grać podstawkę G3, a potem Zmierzch Bogów?
Jakieś inne patche, mody usprawniające grafikę itp.? Standardowo nie interesuje mnie nic modyfikującego rozgrywkę - co najwyżej tylko poprawki wizualne "na miarę naszych czasów" :)
#gothic
  • 7
  • Odpowiedz
@RRybak: Zmierzch Bogów olej bo będzie ci się śniło po nocach.
Co do trójki to ważne żeby był najnowszy Community Patch. Możesz jeszcze pogooglować gothic 3 ultra settings czy coś takiego żeby podbić grafikę.
  • Odpowiedz
@RRybak: Zmierchu Bogów to ty się nawet nie dotykaj, bo jeszcze się zarazisz bugami.

Instaluj Gothica 3, na to Community Patch 1.75.14 i Update Pack 1.03.15, potem Quest Pack 4.2, na koniec możesz dodać Content Moda 2.6.3 i Konsekwencje.

Teraz po kolei - Community Patch razem z Update Packiem naprawia większość bugów.
Quest Pack dorzuca sporo dodatkowych questów pasujących do gry.
Content Mod to jest kolejna porcja questów, tekstur i itemków
  • Odpowiedz
@makmakp: @Oinizrum: ja pierdziu, aż tak źle z tym dodatkiem jest? :D
Nie przechodzić go nawet dla samej rozrywki? :D Skoro community ponaprawiało bugi w podstawce, to myślałem, że tam też coś podłubali. Zawsze to podobno jakieś uzupełnienie historii :)

Słyszałem, że G3 ma parę tysięcy questów, ale jeszcze polecasz quest packa?

I pamiętaj, tylko Beliar ( ͡° ͜ʖ ͡°)


W G1 i w G2 grałem
  • Odpowiedz
@RRybak: Zmierch Bugów jest naprawdę mocno zabugowany i jest skrojony do kilkudziesięciu questów na obszarze samej Myrtany ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co do questów i Quest Packa - normalnie w grze jest dużo questów, ale Quest Pack dodaje swoje tak, że gdyby nie brak voice actingu to byś się nie kapnął. Dodaje takie rzeczy po prostu, które #!$%@? wie czemu nie zostały wprowadzone, np. jak w pierwszym
  • Odpowiedz