Wpis z mikrobloga

Postanowiłam zrobić szybkie FAQ dla Waszej wygody :)

1. Czy wszystkie osoby w drużynie muszą mieć konto na wykopie?

Tak. Stąd własnie nazwa ,,MirkoCup". Chcemy, żeby był to turniej wykopków :) Podobnie nie chcemy, żeby grały osoby, które założyły konto po ogłoszeniu turnieju. Może pewnego dnia pomyślimy o organizowaniu czegoś na większą skalę, ale póki co zostajemy przy tym ;)

2. W jaki sposób można się zapisać do turnieju?

Po prostu wyślijcie mi wiadomość na pw :) Nie mam nikogo na czarnej, więc nie będzie z tym problemu. Podajcie mi skład Waszej drużyny wraz z profilami na wykopie. Jeśli nie dostanę informacji, kto jest kapitanem drużyny, to za takowego uznam osobę, która wyśle mi pw :) O pozostałe dane potrzebne do turnieju (takie jak nazwa drużyny, steamID, itp.) będę pytać po zapisach.

3. Jak to wygląda ze standinem?

Ogólnie standin jest po prostu szóstym członkiem drużyny. Nie trzeba deklarować, który gracz nim jest, ani przed każdym meczem informować, że zagra sandin zamiast innego gracza. Po prostu podczas meczu musi być 5 z 6 zadeklarowanych członków drużyny :)

4. Jak będą wyglądać mecze kwalifikacyjne?

Zależy, ile drużyn zapisze się do turnieju ( ͡° ͜ʖ ͡°) Być może uda się zorganizować rozbudowany system drabinkowy, ale to wyjdzie w praniu, póki co nie możemy niczego obiecać, ale nie musicie się martwić, że rozegracie tylko jeden mecz ;) Z naszej strony jesteśmy w stanie zaoferować Wam serwer do rozegrania meczów (o ile wyrazicie chęć), jednak mecze kwalifikacyjne nie będą streamowane (byłoby ich za dużo, a nasi komentatorzy nie mają też tyle wolnego czasu :)). Wszystkie szczegóły podam w ciągu 24 godzin od zakończenia zapisów :)

5. Wpisowe w skinach czy na konto?

To już Wasza decyzja :) Jeśli wolelibyście przelać na konto, to po zweryfikowaniu Waszej drużyny (po prostu sprawdzeniu, czy każdy ma konto na wykopie) podam dane do przelewu. Natomiast jeśli ktoś wolałby płacić w skinach, to do mnie wyślijcie skład Waszej drużyny, a do @Perlo napiszcie w celu zweryfikowania skinów, czy będą odpowiednie :)

W środę/czwartek utworzę też google.docs z osobami piszącymi pod tagiem #mirkocupteam, które jeszcze nie znalazły drużyny. Może uda się wszystkich połączyć tak, aby każdy chętny mógł zagrać :)

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, piszcie w komentarzach (albo na pw, nie gryzę :D), a postaramy się odpowiedzieć na wszystko :)

#mirkocup #csgo
  • 3