Wpis z mikrobloga

Mireczki, orientujecie się może który bank bez wielkich formalności przyzna kredyt odnawialny/limit w koncie osobistym na niewielką kwotę (500 zł)?
Od lipca mam umowę próbną na trzy miesiące, wcześniej mam wpływy z umowy zlecenia o różnych wielkościach, gdzie biorąc pod uwagę ostatnie trzy miesiące ( z tego co widziałem w którymś banku, to właśnie ten okres jest brany pod uwagę) to tylko jeden jako tako wygląda, bo za drugi większą część dostałem w gotówce ( wyjątkowa sytuacja, mam rachunek), a za trzeci grosze, które jeszcze nawet mi nie przyszły. No i dochodzą jeszcze jakieś przelewy od rodziców ( studenciak here).

Mam teraz konto w Smart Banku, ale tam niestety nie mają takiego produktu, więc będzie potrzebne nowe konto. Płacę niemal wyłącznie kartą, wpływy też będą, i biorąc pod uwagę wiek, to prawie wszędzie wyjdzie mi konto bez opłat.
Z tego co widziałem, to mBank i Millenium teraz dobrze wyglądają, ale nie wiem jakby wyglądało przyznanie tego limitu w moim przypadku.

#banki #mbank #millenium #kontobankowe Zawołam też @ZespolmBanku bo widzę, że jest aktywny tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
@sartek Polecam skorzystać z oferty mBanku. Bliska mi osoba pracuje jako telemarketer na zlecenie tego banku i sprzedaje młodym osobom tego typu produkt. Z tego co mi mówi w targecie sprzedażowym często widzi osoby w wieku 18 lat które to jeszcze się uczą i nie mają regularnych dochodów.