Wpis z mikrobloga

Jestem juz lekko zawiany ale wpadlem na wypok jeszcze :) Wiec tak...wczoraj rzucilem prace w korpo, dzis 35 urodziny i postanowilem ze dosc oszukiwania siebie i czas zaczac prace na wlasny rachunek. 30 wrzesnia konczy mi sie wypowiedzenie i od 1 pazdziernika biore sie za noze na powazne :) W koncu zabiore sie za te milion projektow ktore mam w glowie na ktore wiecznie nie bylo czasu. Najbardziej sie ciesze ze bede spedzal wiecej czasu z moimi dziecmi :) Pozdrawiam Was Miraski i Mirabelki :) #trollsky #korposwiat
Pobierz Trollsky - Jestem juz lekko zawiany ale wpadlem na wypok jeszcze :) Wiec tak...wczora...
źródło: comment_ySg9jpv8c9f9CJcsLyljtE9F6uVKTknh.jpg
  • 145
@Trollsky: Prognozuje, że z samego wypoku możesz mieć pracy na dwa lata. Pomijając wszelkie inne źródła zamówień, a sądzę że możliwości są nieograniczone. Myśl powoli o Padawanach bo możesz nie wyrabiać potem czasowo z prostszymi, powtarzalnymi czynnościami. Sporo rozmawiam z rzemieślnikami - głównie kucharze i stolarze to w Twojej branży słyszę tylko Trollsky i Kłosy, Kłosy i Trollsky naprzemiennie. (trzy Twoje sztuki już trzymałem w ręku - dwie w warsztatach -
@kw401: Z jego umiejętnościami i popularnością może sobie na to pozwolić i na pewno nie będzie mu chleba brakowało. Jako freelancer może poświęcić temu więcej czasu i robić lepsze noże. Ja przeszkód nie widzę.