Wpis z mikrobloga

#gdynia #trojmiasto

Trójmieszczanie, jak wygląda dostęp do Sea Towers? Da się podejść pod budynek i pokręcić się na jego terenie? Nie mam na myśli wchodzenia do środka, ale podejście centralnie pod.
W skrócie - co można a czego nie można?
  • 18
  • Odpowiedz
@rajet: jest domofon i recepcja, bez zaproszenia nie wejdziesz, do okola się możesz kręcić, jednak tam nic nie ma, okna są wysoko parter to tak jak dwa piętra w innym budynku. Nie da się wejść omijając ochronę i recepcje. Do okoła budynku masz plac betonowy i na nim nic nie ma ciekawego
  • Odpowiedz
@rajet: Tak to mniej więcej wygląda, beton, beton, na wysokości ludzkie wzroku brak wejść czy okien, nie warto tam iść, ciekawy jest tylko widok z tarasu widokowego, bez zaproszenia cię tam nikt nie wpuści, ochrona jest na dole, jak i na górze
  • Odpowiedz
@i_love_poland: ok, ale właśnie mi o samą "okolicę" chodzi. Czy tam gdzie było zrobione to zdjęcie można kręcić się bez problemu, czy to już jest teren zamknięty?
  • Odpowiedz
@rajet: Możesz sobie chodzić z każdej strony, nie ma żadnych ogrodzeń, ogólnie nic tam nie ma jak już wcześniej napisali. Drewniany parkiet wokół, znośna knajpa z niezłą zupą. Raczej strata kilkunastu minut na przejście od strony mariny i skwerku, które się lepiej prezentują.
  • Odpowiedz
@rajet: Nie wiem, widzę codziennie ten budynek z okna i byłem tam raz od czasu jego wybudowania :P Miał być ogólnodostępny taras widokowy na wyższej kondygnacji, ale jak zwykle deweloper się od tego wymigał. To może być fotka znad knajpy, wtedy powinno dać się wejść, nie dam jednak za to sobie ręki uciąć. Jak chcesz beton i szkło to może mini tarasik z Browar Port Gdynia? To jest na bulwarze.
alhakeem - @rajet: Nie wiem, widzę codziennie ten budynek z okna i byłem tam raz od c...

źródło: comment_SuCIOONexj1GVcrpQpXJqXTMSSXgkVqr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz