Wpis z mikrobloga

Wczoraj taki bojowy, jechał prawaków bo zabijajo ludzi w Monachium. Dzisiaj tak bardzo cicho bo to muslimy zabijajo ludzi w Monachium.
@Big_Kahuna tak bardzo żenua.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hugenot111: ja dalej nie wiem kto strzelał, jakiego był wyznania, jakie miał obywatelstwo, i co nim kierowało? widziałem tylko amatorskie filmiki, na których biały mężczyzna strzelał do ludzi
  • Odpowiedz
Póki co wiadomo, że miał dwa obywatelstwa, urodził się i wychowywał w Monachium a rodzina mieszka w Niemczech od lat 90.


@kurczakos1: A to jest jakaś różnica, że się tam urodził i dostał niemieckie obywatelstwo? Cyganie też rodzą się w Polsce i uważają Polaków za "Gadziów".

Przypominam o zamachu w Essen z kwietnia br.:

Komendant esseńskiej policji, Frank Richter, powiedział, że obecnie przypadek traktowany jest jak akt terroryzmu przeprowadzony z
  • Odpowiedz
@pytaks: Poruszyłaś temat bycia Niemcem bądź nie, więc wskazałem, że imho urodzenie się, wzrastanie i posiadanie obywatelstwa to już jakiś punkt zaczepienia. (eufemistycznie rzecz ujmując)

Co mają do rzeczy dwa różne przypadki? Jeden zabija za religię a drugi bo leczy się psychiatrycznie mając coś z deklem.

Zapytam przerwrotnie, od kiedy zaczyna być się obywatelem kraju?

Od razu przypominają mi się kłótnie ze stolicy o bycie bardziej "warszawskim", bo mój dziadek
  • Odpowiedz
@pytaks: Tutaj jestem w stanie się z Tobą zgodzić. Martwi mnie też, że jest masa porządnych muslimów (z którymi można heheszkować cały dzień) i gdzieś pośrednio za to płacą, bo ich "braciom" popiero..ło się we łbie.
  • Odpowiedz