Wpis z mikrobloga

Robię sobie upragniony achivek Mare nostrum Ottomanami (btw. strasznie przyjemnie się gra Ortodoksyjnym Imperium Osmańskim, chociaż -33% do podatków boli gdy zapomina się zamienić terytoria na stany centra handlowe z których czerpie się jakieś zyski) i przeklikując kolejne powiadomienia o wynajmowaniu przez Austrię wojsk z innych krajów rzuciły mi się w oczy słowa "France" i "union". Myślę, sobie - no pięknie, teraz to za chiny nie zrobię tego Achika skoro Papież siedzi w sojuszu z Francją (mającą połowę wysp brytyjskich) i posiada całe włochy. Patrzę z kim Franca dostała unię, a tu niespodzianka!

Teraz to mogę całkowicie mieć w dupie AE.
#eu4
MrPen - Robię sobie upragniony achivek Mare nostrum Ottomanami (btw. strasznie przyje...

źródło: comment_CmG5ZzMpozREvBMw6bQhilqLwwh6EgP7.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrPen Też robię MN Ottomanami i w 1490 walczę w drugiej wojnie koalicyjnej ( ), ale żabojady i pepiki powinni zaorać chłopaków (òóˇ)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nedifie Ani razu nie miałem koalicji na sobie. Nie to, że się bali (Czesi, Francuzi i papież w sojuszu - później papież zamieniony na Szwedów). Korzystałem z okazji, że mogę iść w każdą stronę :) No i trochę pomógł temperament Czechów. Ciągle chcieli się z kimś w cesarstwie bić, więc nie miałem zbytnio możliwości żeby wbić się porządnie w Europę.
  • Odpowiedz