Wpis z mikrobloga

@Dwep: Może CCNA? Jest drogi, ale już w niektórych technikach do programu wciskane są kursy przygotowujące+ nawet jeżeli nie zrobisz certyfikatu to nauczysz się masy rzeczy no i już posiadanie samego papierka ukończenia kursu (od instruktora/nauczyciela) jest jakąś podkładką
@Crokos: myślałem, też o jakiś certach co mogę przez neta zdawać, własnie jakieś podstawy ws 2012, kwestia jest tego czy się po prostu opłaca je robić. Ja w technikum mam jedynie dostęp do dreamsparka, gdzieś mi się obiło o uszy że można niektóre kursy zrobić za darmo.
@Dwep: jak windows to szukaj certyfikacji u MS. Wg moich obserwacji jest w tej branzy specjalizacja i windowsiarze raczej nie zajmuja sie linuxami oraz linuxiarze windowsami raczej w ogrqniczonym zakresie. Ja jestem linuxiarzem wiec we wskazniu dokladnej sciezki certyfikacji win nie pomoge. Natomiast ogolnie moze byc ci przydatny ITIL Foundation.
@Dwep: ogarnij virtual academy sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) sporo azure jest, ale może coś znajdziesz dla siebie. Poza tym jak podniesiesz żagle i popłyniesz do zatoki piratów, szukaj hasła CBT nuggets. Ja w pracy mam dostęp do pluralsight i tez sobie chwale, ale nie znam kosztów.