Wpis z mikrobloga

@kenny_kabanie: Ja też nie nazwę tego filmu "słabym", bo zwyczajnie nie zasługuje na to słowo, on jest żałosny. Najgorszy scenariusz, montowanie i dialogi jakie w życiu widziałem. Jeszcze, żeby był przydzielony do gatunku komedia, to można by o nim powiedzieć "słaby"
@mrblue: Scenariusz napisało życie, film robiony dla patologi? Wyjdź z piwnicy, gangi nie przebierają w środkach, napieprzają #!$%@? jak leci, do tego w filmie zagrali prawdziwi gangsterzy, którzy byli pomocni przy tworzeniu scenariusza. Zresztą, spytaj się jakiegokolwiek policjanta z Wawki, to ci powie, że te filmy jako jedne z niewielu pokazują drugą stronę medalu pracy policjanta.
@mrblue: też się zawiodłem ale słaby jest ze względu na źle skonstruowany scenariusz będący zbitkiem różnych "akcji", dalece odbiegający od standardu, który najlepiej, pewnie z przyzwyczajenia, leży naszym mózgom (wstęp, zawiązanie fabuły, dwa zwroty akcji i koniec; wszystko oczywiście w określonych proporcjach czasowych); na siłę wcisnęli to do kin żeby zarobić, zaraz pewnie będzie serial, który z niemałym prawdopodobieństwem będzie bardzo dobry. Szkoda tylko spapranego dźwięku ale to częsta usterka rodzimej
@mrblue: nie jest tak dobry jak serial, ale ja ogladajac go nie spodziewalem sie niczego wielkiego. Nie zawiodlem sie, bo w kinie niezle sie bawilem i nie nudzilem sie. Film akci jakich wiele, ale osadzony w polskich realiach, a przy okazji dowiedzialem sie o historii gangu bcinaczy palcow