Wpis z mikrobloga

@squash1234: @SmutnyRopuch: Macie jakis poradnik jak to zrobic, tak zeby grac przez komputer. Niestety mac here (tak powiedzialem juz rodzicom) ? Central park odpoada bo mnie ujebia, pochodze po swoich okolicach, tez jest sporo pokow.
  • Odpowiedz
@SmutnyRopuch: a próbowałeś w tym samym mieście? ale też typowe teleporty czyli lokacja X, nagle zmiana na lokację Y później Z i tak dalej? Ciekawi mnie czy za pozostanie w mieście i teleporty też lecą softbany.
  • Odpowiedz
@kazzr:
@SmutnyRopuch:
Jeden i drugi gada o czymś na czym się #!$%@? nie zna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak się teleportujesz z Polski do #!$%@? USA to dostaniesz softbana, proste. Tak samo z teleportem o 200km. Ale jak sobie chodzisz kulturalnie po kilkaset metrów to nie ma żadnego bana.
  • Odpowiedz
@squash1234: Na skok między państwami warto wyłączyć apkę na kilka godzin - przecież nikt Ci nie zabroni przelecieć samolotem :D
@Bajo121 : tak samo jak na pc tylko ściągasz BlueStacks w wersji na maca a reszta to i tak androidowe apk

Ogólnie jestem przeciwny - można łatwo sobie i innym zabawę zepsuć. Sam zainstalowałem i służy mi do "podglądania" czy coś ciekawego się w okolicy dzieje (lure, czy warto iść nad
  • Odpowiedz