Wpis z mikrobloga

wywalił talerz zupy w przedszkolu na podłogę manifestując jaki z niego chojrak i że nie będzie jadł


@tosyu: To powinieneś mu kupić Johny Walkera, a nie cuksy zabierać...
@tosyu: mi wmusili szpinak i zjadlem, wyszedlem na srodek sali i ozdobilem wielki czerwony dywan na zielono.. Nie mialem kary( ͡° ͜ʖ ͡°) i juz nic mi nie wmuszali
@6a6b6c: o to się rozchodzi, że pomidorówke uwielbia :) tylko miał foszka o coś i zademonstrował to w bardzo #!$%@? sposób

jak nie chce jeść to nikt go zmuszał nie będzie, będzie głodny to zje, kwestia tylko wyrażania siebie, można powiedzieć, że nie chce ale nie wyjebywać tależ na wykładzine w przedszkolu
@blowtorch tak, pewnie wiesz lepiej. Jeśli 2 letnie dziecko posłucha twoich wywodów to powodzenia, zresztą kazde dziecko jest inne i nie zawsze sama rozmowa jest rozwiązaniem
moze kablem od prodiza mial dostac?


@blowtorch: weź #!$%@? z takimi tekstami co? Dziecka nie bije tylko dostał bana na cukierki, za rzucanie talerzami i #!$%@? wykładziny w przedszkolu, co zrobił w złości. Czy ja ci się wjebuje w twoje metody wychowawcze? NIE, więc spływaj z falami gnojówki którą tu dopłynąłeś zielonko
@blowtorch: ty normalny jesteś? Dziecko dostało dość lajtową karę w dodatku adekwatną do czynu bo związaną z jedzeniem. Powiedziałbyś swojemu dziecku, że źle zrobił i nie powinien tak robić na przyszłość i tak to zostawił? Rozmowa rozmową, ale młody musi w jakiś sposób odczuć, że pewne zachowania niosą za sobą przykre konsekwencje - takie jest życie
@blowtorch: ja #!$%@?, chłopie, z jednego mojego śmieszkowego zdania na portalu ze śmiesznymi obrazkami wywnioskowałeś całą moją metodykę wychowania, gurwa to takie nasze, polskie, cudowne podejście, eksperci od wszystkiego...

na prawdę, USUŃ KONTO zielonko