Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski

Godzina 23. Dzwoni do mnie dziewczyna (nie mieszkamy razem ale w tym samym mieście). Zrozpaczona mówi że pod jej łóżkiem jest mysz albo szczur. Prawie płacze i błaga żebym przyszedł i go zabił. Wkwiłem się bo kładłem się spać. No ale sobie pomyślałem jaki w jej oczach będę dzielny że obronie ją przed tym niebezpieczeństwem.
No to pojechałem. Wbijam jej na chate. Biore miotłe i ide do walki. Zaglądam pod łóżku a tam


także tego...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?**
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
CynicznaLoszka: Dlaczego życie jest takie #!$%@?? Myślałem, że jak już znajdę pracę i będę miał kasę to wszystko będzie dobrze i będę miał tak fajnie jak dzieciaki z dzianymi rodzicami, którzy jeżdżą na wycieczki i noszą ładne rzeczy. Ładnie się przeliczyłem - teraz po 8 godzinach dziennie w biurze jestem tak #!$%@?, że nie mam siły ani czasu na nic poza obiadem i wypokiem. We wrześniu popraweczki (głównie przez tą pracę),
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - CynicznaLoszka: Dlaczego życie jest takie #!$%@?? Myślałem, ...
źródło: comment_3p9cF4Gg0RuusQwD2eIt39qMr1dza00d.jpg