Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że przetestowane? Czy wtedy jest to traktowane jako płatność kartą czy wypłata z bankomatu? Chodzi oczywiście o prowizję :)
@Perlo: no ja Cie wolalem, bo kiedys Ci "bylo szkoda 10zl za wyplate z bankomatu :D " i uzywales zabki, ale no to dawno temu moglo byc
@xza: tylko pozniej mialem tak ze pare razy odchodzilem ze wstydem od kasy bo niby odrzucalo, a kasy na koncie wiadomo miliony byly :/ takze myslalm ze cos sie zmienilo w temacie, jest jeszcze opcja ze moja zabka jest #!$%@? bo tam maja ciagle problemy z terminalem, np od tygodnia nie mozna placic karta bo nie i #!$%@? xD
@stapi12: no przecież o tym jest ten temat. Gdybyś napisał czy wyplacalem kartą ING to nawet bym się nie odezwał. Ja na Skrill mam limit na karcie 250/1000 e ale jak pisałem wcześniej wyplacalem tylko raz sto złotych
@stapi12: @Alinoe_83: @Perlo:

Pomimo tego, że innowacyjne metody płatności są coraz bardziej popularne, czasem trudno obejść się bez gotówki. Oczywiście, potrzebne pieniądze można wypłacić w bankomacie, ale tylko w teorii jest to całkiem proste. W rzeczywistości czasem przysparza to trochę problemów. Z pomocą przychodzi Żabka, gdzie usługa CashBack pozwala na wypłatę do 500 PLN przy użyciu kart MasterCard i Maestro oraz do 300 PLN przy użyciu kart VISA. Należy