Wpis z mikrobloga

@diabeu255: Może to być osadzający się kamień , próchnica oraz zaburzenia żołądkowe jak i słabej jakości karma .Jeśli pies jest stary to po prostu może tak mieć. Kości z chlorofilem bądź pasta enzymatyczna może trochę pomóc.
Dental fresh


@SklepZwierz: skład: stabilizowany dwutlenek chloru, wodorowęglan sodu, sorbinian potasu, benzoesan sodu, tris-EDTA, metyloparaben, FD&C Blue #1

Fuck. Serio? SERIO?! Ja bym tego do ust nie wzięła, a co dopiero psu podawać..

@SwiniaczXXX: co znaczy 'lepszą karmę'? Lepsza nie znaczy dobra, a już na pewno nie musi znaczyć 'odpowiednia' to raz. Dwa - jeśli zęby są w idealnym stanie, a karma jest naprawdę dobra, zrób psu badania krwi u
@matra: Rozumiem że zęby szorujesz piaskiem bo przecież w paście też są takie paskudztwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tag jest założony do zadawania pytań i udzielania przez Nas a nie wymądrzania się ;)
Dla psów oraz kotów jest wiele środków na zęby. Przykładowo może to być francuski PlaqueOff jak i Dental Fresh. O wyższości jednych środków nad drugimi są odpowiednie fora typu dogomania gdzie można dać sobie
@SklepZwierz: dupa Was zapiekła, że ktoś śmie podważyć udzielone przez Was rady? Napiszcie jeszcze, żeby psu dać czekolady bo przecież to jest WASZ tag. Nie pozdrawiam, usuńcie konto.

@SwiniaczXXX: nie wiem co Twój pies je, ale lepsza jest sucha karma niż mokra + dobrą opcją do rozważenia jest BARF. Są różnego rodzaju gryzaki, ale większość, zwłaszcza te zielone, nie jest najlepsza dla psa, za to fajnie trze suszone mięso domowe
@matra: Mój pies przez wiele lat wcinał Chappi ale jak trochę dorosłem to zainteresowałem się tym tematem i kupuję mu Britt Premium ale mogę kupować coś innego w sumie. Kiedyś miał Purinę z jagnięcina ale nie przepadał za tym.
@SwiniaczXXX: jeśli Brit to Care. Mają dobrą ofertę o całkiem niezłym składzie. Dosyć ciekawa, choć o niezbyt powalającej zawartości mięsa [28%] jest Markus Muhle i ogólnie karmy ze sklepu Luposan https://luposankarma.pl/ - moja sucz ją wpierdzielała aż jej białka wychodziły, do tego zawsze do każdej karmy dostawałam kilka małych saszetek-próbek innych ich karm, przez co mogłam wypróbować co nieco, a służyły jako nagrody. Kawałki są dość duże.
Ze średniej półki Sam's
dupa Was zapiekła, że ktoś śmie podważyć udzielone przez Was rady? Napiszcie jeszcze, żeby psu dać czekolady bo przecież to jest WASZ tag. Nie pozdrawiam, usuńcie konto.


@matra: Nikogo nic nie piecze. Sposób w jaki przedstawiasz swoje argumenty jest na poziomie dogomani oraz innych podobnych forum gdzie ludzie toczą gówno burze na każdym kroku.
Chcemy tego uniknąć i prowadzić miłą oraz sympatyczną dyskusję więc proszę to uszanować.
@SklepZwierz: dwa pierwsze zdania z wypowiedzi skierowanej w moją stronę wcale nie były zaczepne ( ͡ ͜ʖ ͡) ja jestem zwolenniczką metody szukania i walczenia z przyczyną, zamiast łagodzenia skutków. No ale jak ktoś chce psa poić chemią no to cóż, droga wolna...