Wpis z mikrobloga

@diabeu255: Może to być osadzający się kamień , próchnica oraz zaburzenia żołądkowe jak i słabej jakości karma .Jeśli pies jest stary to po prostu może tak mieć. Kości z chlorofilem bądź pasta enzymatyczna może trochę pomóc.
  • Odpowiedz
Dental fresh


@SklepZwierz: skład: stabilizowany dwutlenek chloru, wodorowęglan sodu, sorbinian potasu, benzoesan sodu, tris-EDTA, metyloparaben, FD&C Blue #1

Fuck. Serio? SERIO?! Ja bym tego do ust nie wzięła, a co dopiero psu podawać..

@SwiniaczXXX: co znaczy 'lepszą karmę'? Lepsza nie znaczy dobra, a już na pewno nie musi znaczyć 'odpowiednia' to raz. Dwa - jeśli zęby są w idealnym stanie, a karma jest naprawdę dobra, zrób psu badania
  • Odpowiedz
@matra: Rozumiem że zęby szorujesz piaskiem bo przecież w paście też są takie paskudztwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tag jest założony do zadawania pytań i udzielania przez Nas a nie wymądrzania się ;)
Dla psów oraz kotów jest wiele środków na zęby. Przykładowo może to być francuski PlaqueOff jak i Dental Fresh. O wyższości jednych środków nad drugimi są odpowiednie fora typu dogomania gdzie można dać
  • Odpowiedz
@SklepZwierz: dupa Was zapiekła, że ktoś śmie podważyć udzielone przez Was rady? Napiszcie jeszcze, żeby psu dać czekolady bo przecież to jest WASZ tag. Nie pozdrawiam, usuńcie konto.

@SwiniaczXXX: nie wiem co Twój pies je, ale lepsza jest sucha karma niż mokra + dobrą opcją do rozważenia jest BARF. Są różnego rodzaju gryzaki, ale większość, zwłaszcza te zielone, nie jest najlepsza dla psa, za to fajnie trze suszone
  • Odpowiedz
@matra: Mój pies przez wiele lat wcinał Chappi ale jak trochę dorosłem to zainteresowałem się tym tematem i kupuję mu Britt Premium ale mogę kupować coś innego w sumie. Kiedyś miał Purinę z jagnięcina ale nie przepadał za tym.
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX: jeśli Brit to Care. Mają dobrą ofertę o całkiem niezłym składzie. Dosyć ciekawa, choć o niezbyt powalającej zawartości mięsa [28%] jest Markus Muhle i ogólnie karmy ze sklepu Luposan https://luposankarma.pl/ - moja sucz ją wpierdzielała aż jej białka wychodziły, do tego zawsze do każdej karmy dostawałam kilka małych saszetek-próbek innych ich karm, przez co mogłam wypróbować co nieco, a służyły jako nagrody. Kawałki są dość duże.
Ze średniej półki
  • Odpowiedz
dupa Was zapiekła, że ktoś śmie podważyć udzielone przez Was rady? Napiszcie jeszcze, żeby psu dać czekolady bo przecież to jest WASZ tag. Nie pozdrawiam, usuńcie konto.


@matra: Nikogo nic nie piecze. Sposób w jaki przedstawiasz swoje argumenty jest na poziomie dogomani oraz innych podobnych forum gdzie ludzie toczą gówno burze na każdym kroku.
Chcemy tego uniknąć i prowadzić miłą oraz sympatyczną dyskusję więc proszę to uszanować.
  • Odpowiedz
@SklepZwierz: dwa pierwsze zdania z wypowiedzi skierowanej w moją stronę wcale nie były zaczepne ( ͡ ͜ʖ ͡) ja jestem zwolenniczką metody szukania i walczenia z przyczyną, zamiast łagodzenia skutków. No ale jak ktoś chce psa poić chemią no to cóż, droga wolna...
  • Odpowiedz