Wpis z mikrobloga

@zepsutyzachod: Moim zdaniem trochę samobój ze strony Kormorana, mimo, że lubię ten browar, gdyż jako jedyny z regionalnych kombinuje ze stylami (Weizenbock, teraz AIPA, a jak była moda na piwa miodowe to zrobili je na ciemnym piwie) to cena jest odstraszająca, tym bardziej, że IPA w Polsce ostatnio trochę się rozmnożyło i jest z czego wybierać na tym poziomie cenowym, także uważam, iż Atak (i nie tylko on) lepszy i w
@xerez: cena rzeczywiście niezbyt ciekawa, za butelkę 0,5 zapłaciłem bodaj 7,90 + kaucja. Ale to jeszcze nic w porównaniu do piw Kopyry i Widawy, gdzie tyle samo trzeba wyłozyć za 0,33 ... opakowanie kormorana, cała otoczka, historie i podejście do promocji różnych gatunków piw, jak dla mnie, mocno na plus. Cieszy mnie to, że moje kubki smakowe jednak działają chyba poprawnie, skoro podzielamy to samo zdanie nt smaku piwa ;)
@zepsutyzachod: Co do Kopyry&Widawy, to cena i pojemność jest taka, a nie inna by więcej ludzi mogło spróbować ich piwa, nawet sam Kopyr na vlogu o tym wspomniał, a AIPA z Kormorana mogłaby zawojować rynek gdyby była tańsza, jestem pewien, że Kormoran ma możliwość uwarzenia takich ilości piwa, by znalazło się w wielu sklepach w przystępnej cenie, wtedy więcej konsumentów którzy nie są piwoszami skusiłoby się na taki wyrób i może
@xerez: @zepsutyzachod: Miałem u siebie dzisiaj zobaczyć czy jest dostępne to AIPA, ale w sumie tak wyszło, że nie dotarłem. Też sobie cenię ten browar, za ich eksperymentowanie ze stylami, choć czasem przesadzonymi jak piwo z czosnkiem. @xerez: style, które wymieniłeś, też chętnie bym zobaczył. O ich polityce cenowej rozmawiałem kilkukrotnie ze sprzedawcami u siebie w sklepie, ale również o wycofaniu zwrotnych butelek przez nich. AIPA jest w zwrotnej?
@browarPL:

AIPA jest w zwrotnej?


Bezzwrotna, denerwuje mnie jak butelki są zwrotne i potem okazuje się, że muszę płacić za kaucję (do sklepu specjalistycznego mam 'kawałek' i z reguły wpadam przy okazji, więc nie taszczę ze sobą butelek). A samo eksperymentowanie (nawet z czosnkiem) na duży plus, co ciekawe nadal nie ma w Polsce piwa w podobnego do Warnijskiego czy Orkiszowego (to bez miodu i czosnku), mimo, że mamy już sporo
denerwuje mnie jak butelki są zwrotne i potem okazuje się, że muszę płacić za kaucję (do sklepu specjalistycznego mam 'kawałek' i z reguły wpadam przy okazji, więc nie taszczę ze sobą butelek


@xerez: Rozumiem, ja akurat zbieram takie buteli i wymieniam/sprzedaję , czy to u siebie czy w Piwotece ale ja jeżdzę czy idę tam specjalnie, więc zmienia to postać rzeczy.

co ciekawe nadal nie ma w Polsce piwa w podobnego