Wpis z mikrobloga

@Exvander: owszem, ale ewidentnie z mojej lokalizacji bylo slychac, ze to bemowo + godziny tez sie zgadzja poniekad. a ze nic innego nie ma w necie.. musieli je rozbrajac i powstawal taki a nie inny dzwiek, ktory sie roznosil wszedzie i niektorzy nawet twierdzili, ze na okeciu strzelajo :D
  • Odpowiedz
na 100% nie był to jakiś śmieszny wybuch w garażu (ponieważ pomimo tego, że zgadzają się godziny to nie zgadza się dźwięk, obrażenia dzieciaka i procedura rozbrajania b--b/niewypałów - jak napisał poprzednik takie rzeczy się wywozi i detonuje na poligonie).

na 100% dźwięk faktycznie przemieszczał się - może nawet nie tyle przemieszczał co równocześnie padały serie "z daleka" i "z bliska". Mówię to z perspektywy ulicy Grójeckiej mniej więcej na wysokości skrzyżowania
  • Odpowiedz
@markownik: też o tym myślałem, ale nie ma opcji żeby dźwięk koparki / młota do betonu niósł się z hynka w okolice cmentarza żołnierzy radzieckich przy żwirkach i na szczęśliwice. Dla mnie mimo wszystko najbardziej prawdopodobna (chociaż dosyć absurdalna :D ) jest opcja z ćwiczeniami czarnych przed śdm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz