Wpis z mikrobloga

Właśnie wysłałem SMS do siostry zamiast do żony o treści " Co dziś robimy na kolację sunia?"
Ale to jeszcze pikuś, za to przypomniało mi to inną historię, kiedyś za czasów kawalerskich wysłałem do różowego do którego dopiero co wyrwałem numer i powoli uderzałem, zamiast do kumpla. Na kolegę czekałem już dobre 15 min przed jego domem i mieliśmy iść na browara, była straszna pizgawica, paluchy odmarzały a na wyświetlacz mojego C25 #!$%@?ł śnieg. Postanowiłem więc go pogonić tyle że przez nieuwagę wysłałem do rzeczonej loszki zamiast do niego SMS o treści:


Mieliście podobne wtopy?
#truestory #pytanie #heheszki
  • 28
  • Odpowiedz
@opowiemwambajkejakkotpalifajke: Miałem kiedyś znajomą którą inny znajomy strasznie robił w #!$%@? (ona na niego leciała to wykorzystywał tak w skrócie) i innej naszej wspólnej znajomej pisałem długiego SMSa z opisem tej całej sytuacji i wiadomo do kogo to wysłałem :P Do tej pierwszej.
  • Odpowiedz
@opowiemwambajkejakkotpalifajke: Miałam. Do tej pory czuję żenadę, jak sobie o tym przypomnę, brrr. Szukałam mieszkania na wynajem już parę lat temu. Po obejrzeniu i pogadaniu z tamtejszymi lokatorami wyszłam i chciałam wysłać smsa do mojego znajomego, żeby się pochwalić, że chyba fajne lokum znalazłam, on jakoś mi dziwnie odpisał, że fajnie (inny styl pisania), a ja dalej pisałam swoje z podnieceniem. Potem się zorientowałam, że piszę do tego ziomeczka, od którego
  • Odpowiedz
@opowiemwambajkejakkotpalifajke Ja z trochę innej beczki: wystawiałam komentarze na Allegro (hurtem, bo pracuję w firmie zajmującej się sprzedażą na tymże serwisie) siedząc w tym samym czasie na mirko. Pech chciał, ze akurat zamiast standardowej formułki w stylu "dziękujemy za zakupy, zapraszamy ponownie", skopiowałam sobie tekścik "ANDRZEJU NIE DENERWUJ SIĘ". Zagapilam się, kopiuj-wklej i enter. Nie dało się już nic zrobić pomimo mojej szybkiej reakcji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@opowiemwambajkejakkotpalifajke kolezanka A nie ogarniała jak dojechać na impreze i chciałam kolezance B napisać żeby spróbowała wyjaśnić koleżance A bo ja juz nie mam siły i pomysłu jak - mniej wiecej brzmiało to tak- weź wyjaśnij tej i tej jak dojechać bo mnie już #!$%@? jej nieogarnięcie xD oczywiście dostała to koleżanka A. Nawet odpisała ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
  • Odpowiedz
@opowiemwambajkejakkotpalifajke: ja nie miałem, ale kumpela kilka lat temu wysłała mi smsa o 5 rano z podziękowaniami za "mistrzowską pracę językiem i dobry seks" czy coś takiego zamiast do swojego kochasia xD

szkoda, że nie pamiętam dokłądnie tej treści, bo miałem niezłą bekę xD
  • Odpowiedz