Wpis z mikrobloga

Piszę instrukcję do rozwijanej przez siebie apki #android dla #geodezja czyli #powergps (takie #programowanie od ostatnich paru lat w C++ i Javie). Instrukcję do drugiej serii, bo gdy pierwsza wyszła okazało się, że użytkownicy preferują interfejs bardziej przypominający inne apki na rynku, więc trzeba było grafikę i funkcjonalności przerobić i pierwsza instrukcja straciła rację bytu.
Generalnie wygląda to tak, że mam otwartego worda, otwartego Eclipsa (do zrzucania screenshotów z telefonu) i teraz już z 70 stron A4 (12 tys wyrazów) i zamiast ją dalej pisać zastanawiam się:


Dam jakąś zachętę na pierwszej stronie :)
dinokoder - Piszę instrukcję do rozwijanej przez siebie apki #android dla #geodezja c...

źródło: comment_XDumK2IIDLCLH3PYZxD8xnTqJsTFWKP2.jpg

Pobierz
  • 3
@grudus: stworzyłem framework na dwie platformy. w większości używam Eclipsa do kompilacji aplikacji na Andka (natywna NDK) i edycji plików w Javie. Całość kodu (C++) jest pisana i debugowana pod Windows w C++ Builder 6. Pierwotnie planowałem wszystko pisać w Eclipsie i Javie, ale na szczęście zrezygnowałem na rzecz C++, który jest lepszy od Javy do takich projektów.
Próbowałem jakiś czas temu przejść na Android Studio ale dałem sobie spokój, IntelliJ