Wpis z mikrobloga

z tematem co może być dość trudne.. Nie będę obiektywny, bo akurat kończę taki, a nie inny kierunek, że księgowość muszę ogarniać, ale wg mnie da się samemu ogarnąć :>


@Graf: @piottrek: @FlashingLights: @NoMojo: @Pan_wskazowka: 100zł piechotą nie chodzi, jak się wszystkie koszty policzy ZUSy, srusy, księgowi to wychodzi niezła suma na g... wartą biurokracje i tak zrobię na początku sam, później jak się rozkręci księgowy
@i_love_poland:
- da się
- pewien zakres łatwo, inny trudniej
- nie chodzi, że trudno i każdy przez to ma księgowego: średnia cena dla mini DG to z 200 zeta na miesiąc. Zamiast wdrażać się w ksiegowość to lepiej ten czas spożytkować na zwiększenie przychodów. Jak pisałem, da się w podstawach tego nauczyć, sam robiłem to przez pierwszy rok, ale już nigdy bym do tego nie wrócił, nie mam czasu śledzić
@i_love_poland: Księgowy to twój przyjaciel nie wróg. On pomaga Ci przejść przez te Zusy i srusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To że chce za to hajs to z czegoś musi żyć prawda :P ?

Księgowość KPIR nie jest taka trudna (jako sama czynność), ściągasz wzory książki w excel'u które są dość uproszczone, ewentualnie program księgowy.

Gorzej jest z WŁAŚCIWYM I PRZEPISOWYM księgowaniem bo jest to strasznie delikatnie,