Wpis z mikrobloga

No i co? Jak zwykle, gdy Rosja ma do rozegrania jakiś ruch, to nagle pojawia się WIKILEAKS!
Od początku mówię, że to projekt rosyjski do destabilizacji USA (na początku), a teraz każdego, który nie pasuje.

Oczywiście pierwszym publikującym po Twitterze WL jest Sputnik:
http://pl.sputniknews.com/swiat/20160718/3498153/WikiLeaks-demaskacja-Turcja.html

Rosyjski projekt wywrócenia Turcji się nie powiódł, więc odpalają wentyl bezpieczeństwa - projekt nr 2. Leaks.

#turcja #ukraina #rosja #ruskapropaganda #polityka #wikileaks #polityka #turkeycoup #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_0Vh9FBduv0MVNPRdMSnsxocsEzOBkZ0K.jpg
  • 9
@world: Moim zdaniem ten pucz nie jest "dziełem Rosji". Wielu różnych polityków wypowiada się za dwiema opcjami

a) ostatnie tchnienie armii żeby przywrócić dawny ład/przejąć władzę, ale byli już zbyt słabi na to, a akcja bardzo źle zaplanowana
b) ustawiony przewrót przez Erdogana

A opcja z Rosją to jeszcze nie słyszałem. Jak dla mnie przesada i wciskanie wszelkiego zła Rosji. Mają sporo za uszami, ale aż tak daleko ich ręce nie
@Aryo: world to jest któreś z kolei konto propagandowe tej samej osoby, która zaczynała jako @internetowyjanusz - stąd zwracając się do niego ludzie nazywają go januszem. Wypłynął podczas wojny w Donbasie, jako skrajnie antyrosyjski i proukraiński, ale nie w normalny sposób, jak Ty, ale jak typowy propagandzista. Walił i nadal wali typowe propagandowe teksty o zerowej wartości merytorycznej. Stąd zupełnie nie warto z nim rozmawiać.