Wpis z mikrobloga

Pad od Xbox One vs Xbox 360, który lepszy i dlaczego? O ile wiem, to bezprzewodowy pad od XO można podłączyć bez baterii kablem i działa jako przewodowy, czy na komputerze też tak działa? Chcę kupić pada do Rocket League, póki co nie przewiduję żeby mi był potrzebny do czegoś innego.
Zastanawiam się nad tą aukcją, wszystko tam jest ok? Nie miałem nigdy pada, może nie widzę jakiegoś wałka (wiem że używany sprzęt) http://allegro.pl/pad-xbox-one-gwarancja-firma24-i6332055278.html

#rocketleague #xboxone #xbox360

Który pad?

  • Od Xbox 360 30.1% (28)
  • Od Xbox One 57.0% (53)
  • Inny (jaki?) 12.9% (12)

Oddanych głosów: 93

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goglez: oba pady są dobre, ale pad od xboxa one jest dużo lepiej wykonany. Jak poużywasz pada od xboxa one i weźmiesz ten od xboxa 360, to wydaje się on jak tania podróbka. Pad od xboxa one można podłączyć kablem do PC i działa jak przewodowy faktycznie, tylko nie jestem pewien jak z baterią.
  • Odpowiedz
@Goglez: od XO na 90% nie potrzebuje baterii na kablu, sam mam od x360 i po pół roku zaczynają mi siadać tylne przyciski(na RB mam boosta w rocketleague i zaczyna przerywać czasem), kilka tych padów się u mnie przewinęło i to ich największa bolączka. XO ma dla mnie trochę mniej komfortowy kształt i za lekko chodzą analogi, ale to juz kwestia gustu.
  • Odpowiedz
@Goglez: za 2 tygodnie masz premierę nowych, ulepszonych padów do Xbox One S z bluetooth i będziesz go mógł podłączyć do czego tylko będziesz chciał - kompa, konsoli, tabletu, telefonu etc. Sam kupuję od razu jak tylko będzie taka możliwość.
  • Odpowiedz