Wpis z mikrobloga

Oddam pokój w dobre ręce. #wroclaw
Pokój dwuosobowy na ulicy Obornickiej przy skrzyżowaniu Broniewskiego / Żmigrodzka.
Lokalizacja wbrew pozorom dobra bo dojazd w każdą stronę, a i w środku nocy nie problem wrócić bo wiele autobusów zatrzymuje się przy tym skrzyżowaniu jadąc do zajezdni, a i nocny jest. Ogólnie dojazd wszędzie bezproblemowy (zwłaszcza do #pwr, wiem bo sam co dzień korzystałem, jest to w takim punkcie trasy, że są jeszcze ostatnie miejsca siedzące w jedynce), jak ktoś potrzebuje dokładniejszych informacji to objaśnię.
Cena jest w miarę przystępna - 450 czynszu + 100 zł zaliczek na opłaty (rozliczane na koniec umowy) za osobę, standard wg mnie bardzo dobry.
Wszelkich dodatkowych informacji chętnie udzielę.

Nie tylko ja na mirko uważam, że lokalizacja jest dobra, a co do warunków w pokoju w razie potrzeby też mam świadków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 28
  • Odpowiedz
Nie tylko ja na mirko uważam, że lokalizacja jest dobra,


@Romantyczny_widelec: TU MOGE POTWIERDZIĆ.
Jak ktoś nie wie które to rejony to wylotówka na poznań, północ miasta zaraz za mostem Trzebnickim ( pomarańczowy), istnieja ignoranci co Różanke nazywają Psim Polem, ale nic bardziej mylnego
  • Odpowiedz
to ma na myśli to miejsce.


@jnscarlet: i dlatego zawsze mam #boldupy bo to juz nieobowiazuje tylko w urzędach skarbowych i robi zły ogląd terenu. DZielnice zostały zniesione dlatego nie widze powodu by osiedla nazywać nazwami starych dzielnic
  • Odpowiedz
@kwiatencja:
Wiem, że nie ma dzielnic, ale ten podział (dzielnicowy) obowiązuje dla celów statystycznych oraz funkcjonuje w organach administracji rządowej i specjalnej np. ZOZ, urząd skarbowy, prokuratura, policja itp. Więc skoro ktoś np. mieszka na Różance i należy do urzędu skarbowego Psie Pole, to faktycznie mieszka na Psim Polu ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie wiem po co znieśli ten podział, skoro w niektórych sferach i tak
  • Odpowiedz
@jnscarlet: Policja chyba już osiedlowa jest raczej. Chyba, ze jakaś wyższa instancja. Psiak i Fabryczna np mogliby podzielić bo to wielkie molochy były.
Funfakt urząd skarbowy psiaka leży na Kleczkowie, który był kiedyś Śródmieściem xD
NIe uważam bym mieszkała na Psiaku bo ta wiocha(bo kiedyś to byla osobna wiocha ;p) jest oddalona ode mnie prawie 10km z Karłowic. Co najwyżej przynależę bo skarbówka np
  • Odpowiedz
@kwiatencja:
Sama jestem z tamtych okolic, to wiem. US Psie Pole jest na Trzebnickiej i ktoś kto mieszka za Koroną musi się tam tłuc... Z kolei US Śródmieście jest na Piłsudskiego. Poronione to wszystko.
  • Odpowiedz