Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do Mirrów w #virgin #virginmobile
Czy zmieniając dane właściciela numeru w klubie Virgin konieczne jest załączenie skanu dowodu albo przesłanie go w inny sposób?

Pytam, bo szukam najszybszego sposobu przeniesienia numeru z Orange (jednoosobowa dg) do #nju z jednoczesną zmianą właściciela numeru po drodze na inną osobę. W Orange krzyczą za taką przyjemność (cesja) 100 zł ( ͜͡ʖ ͡€)
  • 8
@BeCometA: W Virgin d kilku dni bodajże jest już wymagane wysłanie skanu dowodu (nowa ustawa). Rozumiem, że numer w Orange jest teraz w abo? Bo przecież przerejestrowanie numeru na kartę raczej jest darmowe, więc możesz przenieść numer na kartę, przerejestrować i kodem przejść do nju na kartę. Potem ewentualnie abo. Zawołam jeszcze @OrangeEkspert żeby potwierdził czy moja wersja jest darmowa i możliwa do realizacji.
@MichaelT128: gdyby był na kartę to bym nie pisał z takim pytaniem bo trochę w tym siedzę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Obecnie w orange jest na firmę (jednoosobowa działalność gospodarcza) a właścicielem jest Grażyna. W nju właścicielem ma być Janusz. Ot cały problem - dlatego szukam alternatywnej metody aby ominąć 100 zł
@BeCometA: No ok, ale te dwie osoby są w stanie spotkać się w jednym czasie w salonie Orange? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jeżeli tak to moja opcja powinna (to potwierdzi jeszcze Orange Ekspert) być darmowa. Czyli wypowiedzenie z przejściem do oferty na kartę, udanie się do salonu w celu przerejestrowania numeru, przejście do nju na kartę kodem, przejście z oferty na kartę w abo. 100zł na