Wpis z mikrobloga

@xhxhx: Sama praca powstała jako odpowiedź na temat miecz upadłego anioła w pewnej fejsowej grupie znajomych. Oczywiście nie jest zawieszona w próżni, jest to mniej lub bardziej świadoma reakcja na kolejne doniesienia z kraju i ze świata, które (jak łatwo zgadnąć) wcale a wcale mi się nie podobają. Ale nie wiem czy jest sens się przy tej okazji rozwodzić. W innym moim projekcie, Sarmatii*, za to nie zamierzam się już
@woynar:

Dziękuję :)

Szkicownik ze zdjęcia. Jego główną zaletą jest bardzo gładki papier, praktycznie bez faktury, przez co linie się nie rwą. Przypomina trochę kalkę kreślarską. Co do szkicu - robię ogólny zarys copiciem C-2 (na białym papierze C-0) i unikam ołówków. Chcę jak najmniej poprawiać, przerabiać, wycierać i zmieniać - strasznie to mnie usztywnia z tego co zauważyłem. Co nie tylko trenuje wyobraźnię (tusz/atrament wymusza myślenie o rysowanym obiekcie czy
Pobierz a.....z - @woynar: 

Dziękuję :)

Szkicownik ze zdjęcia. Jego główną zaletą jest ...
źródło: comment_BIhMwWkd6EPNhU0Df55qgxpUWxYjM97B.jpg
@adawidowicz: no własnie, widzę ten "brak faktury" dlatego pytam, muszę sobie coś takiego znaleźć :)
Chyba Cie rozczaruje moją ignorancją w kwestii tej stylistyki, ale Twoja praca podoba mi się bardziej niż te Kima, widać u Ciebie jeszcze niedociągnięcia w anatomii i na pewno Ci się kreska jeszcze poprawi, ale Twoja praca żyje, a jego w moim odczuciu są nijakie.