Wpis z mikrobloga

Tak jak wczoraj obiecałem, wrzucam informacje o zyskach z mojej gry Reactor. Pewnie spodziewaliście się konkretnej kwoty i screena ze stanem konta ( ͡° ͜ʖ ͡°) , jednak takich informacji udzielać nie mogę, przygotowałem za to grafikę przedstawiającą informacje o średnim zysku od instalacji w zależności od kraju i platformy oraz procentowy podział zysków z reklam oraz mikrotranzakcji, daje to ogólny wgląd jak gra zarabia :)

Pozdrawiam.

Linki:
https://itunes.apple.com/us/app/reactor-build-power-plants/id1086730643
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rsgapps.reactor

--------------------------------------------------------
Do końca roku pozostało 168 dni.

#odzeradogamedevelopera #gamedev
TadeuszSynZygmunta - Tak jak wczoraj obiecałem, wrzucam informacje o zyskach z mojej ...

źródło: comment_uqtVSJXpoj6U2wCqzAnYhC0hPQr0l1B7.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@vasil: Trudno powiedzieć, najlepszy chyba jest wzrost organiczny czyli instalacje dzięki znalezieniu gry w sklepie a nie z reklamy, do tego potrzeba dobrej ikony, ASO, filmiku promocyjnego, atrakcyjnych screenów i dobrych ocen.
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Przychodzi do mnie Tesla, pragnie przekazać darowiznę ( ͜͡ʖ ͡€), gdy ja się zgadzam to daje mi karteczkę z "Error, can't show ad". Potem odwraca się i odchodzi (,) Śmieszek z niego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@szancik: Mam cały czas włączony, psuje się w trakcie. Reklama na dole się normalnie odświeża a to czasem działa a czasem nie i to nie tylko z Teslą. Restart gry nie pomaga.
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta:
Bug
-po restarcie ciągle widze możliwośc odblokowania dużego banku - był już wcześniej odblokowywany i mogę go budować, mogę go też co uruchomienie gry 'wybadać' na nowo
-nie mogę odblokować czegos na co mnie stac - reaktor ufo manager(mam 100x wiecej kasy) - a to przez to że reaktor ufo nie jest w ogóle widoczny (jest wymagany żeby odblokować reaktor ufo manager) reaktor ufo nie był wcześniej odblokowywany
Wydałem 10
  • Odpowiedz