Wpis z mikrobloga

@mocniak: A najlepsze jest to, że to są zupełnie znane plany działania ISIS, potwierdzone przez oficjalne źródła, a nie jakieś tam domysły. A takie barany jak @worldmaster i na ten moment 115 go plusujących, dalej będą uważać, że to bzdura. To tylko pokazuje, że wdrażanie planu w życie poszło ISIS jak po maśle, a nawet nie musieli się kryć ze swoimi zamiarami.
  • Odpowiedz
Niesamowite. Bo u nas banda ludzi o ciemnej karnacji kręcących się wokół budynków użyteczności nie byłaby podejrzana.


@ediz4: "Kręcąca się"? Masz przykład z Nicei - ciężarówka i pistolet wystarczy do zabicia prawie setki osób. To nie film hollywoodzki, gdzie grupa bohaterów rozpracowuje zamach przez pół filmu i robią sobie w tajnej kryjówce fajną mapę z każdym krokiem zaplanowanym na rok naprzód.

A nie robią zamachu bo jesteśmy krajem podrzędnym i trudniej
  • Odpowiedz
@callcenter: Jasne, lepiej otaczać się w swojej bańce informacji. Po co próbować merytorycznie udowodniać rację swoich tez? Typowe zachowanie wynikające z dychotomii i strachem przed myśleniem. Sam się z niektórymi opiniami nie zgadzam - z obu stornach - ale fajnie jest przeczytać sobie inne spojrzenia na daną sytuację i przeanalizować czy może być w tym jakiś sens. A jeżeli się nie zgadzasz, to fajnie byłoby to merytorycznie obalić i przedstawić argumenty
  • Odpowiedz
@jakubito: Wykop nie jest dla mnie źródłem informacji. Nie interesują mnie wojenki między #4konserwy a #neuropa. Raczej się tu nie udzielam tylko przeglądam. A przeglądanie wykopu bez wpisów osób, które mnie lekko mówiąć irytują jest piękniejsze. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@callcenter:
No jasne, nie jest źródłem informacji, tylko sobie przeglądasz ;D. No i o tym właśnie piszę - strach przed myśleniem i otaczanie się bańką przyjemnych informacji / komentarzy. Wszystko się zgadza, mój komentarz wyżej dokładnie o tym jest. Na razie.
  • Odpowiedz
@jakubito: Jasne, jakieś informacje napewno stąd wyciągam, ale dla mnie to jest głownie portal ze śmiesznymi obrazkami. Do swoich racji mogę przekonywać swoich znajomych, których mam różnych, a nie randomów w internecie.
  • Odpowiedz
@jakubito: Podziękuję Ci za tą propozycje. Nie żyje w bańce, ale chciałbym. Dociera do mnie, aż za dużo negatywnych informacji np. o zamachach. A chciałbym więcej pozytywnych, bo mimo prawackich poglądów w głębi duszy mam w sobie wiele z hippisa. I powtórnie mówie, że nie chcę przekonywać randomów w internecie do swoich racji.
  • Odpowiedz
@rzep:

"Kręcąca się"? Masz przykład z Nicei - ciężarówka i pistolet wystarczy do zabicia prawie setki osób. To nie film hollywoodzki, gdzie grupa bohaterów rozpracowuje zamach przez pół filmu i robią sobie w tajnej kryjówce fajną mapę z każdym krokiem zaplanowanym na rok naprzód...

No tak bo w Polsce ludzie nie oglądają się za każdym murzynem czy ciapatym idącym ulicą. I tak. takie zamachy się organizuje. 5 sebów muzułmańskich nie mówi
  • Odpowiedz
Oczywiście, że chcą. Jakby chcieli by rządziła ultra-lewica, która na hurra przyjmie 50 milionów muzułmanów, to nie organizowaliby zamachów, bo po co zrażać ludzi - to chyba oczywiste.


@rzep: nie ma to jak spodziewać się po zwierzętach obcinających sobie głowy głosu rozsądku. Raj i "pierdyliard" dziewic ma dla takiego większe znaczenie niż ocieplanie wizerunku imigrantów w Europie...
  • Odpowiedz
No tak bo w Polsce ludzie nie oglądają się za każdym murzynem czy ciapatym idącym ulicą. I tak. takie zamachy się organizuje. 5 sebów muzułmańskich nie mówi idziemy sobie postrzelać. Cała akcja w Paryżu była precyzyjnie zaplanowana.


@ediz4: Mieszkam w Warszawie i widuje przynajmniej kilkunastu muzułmanów dziennie. Szczególnie w galeriach handlowych. Jeden więcej nie zrobiłby żadnej różnicy.

No tak bo będą każdego z tych 30k przesłuchiwać i nie znajdzie się jeden
  • Odpowiedz
nie ma to jak spodziewać się po zwierzętach obcinających sobie głowy głosu rozsądku. Raj i "pierdyliard" dziewic ma dla takiego większe znaczenie niż ocieplanie wizerunku imigrantów w Europie...


@SenJestDlaSlabych: Tak sobie myśl, że to głupie zwierzęta. Mają własne semi-państwo, podległe miasta, dziesiątki tysięcy bojowników, organizują zamachy na całym świecie, mówią o nich wszystkie media (i nawet my tu dyskutujemy). O naiwności.
  • Odpowiedz