Wpis z mikrobloga

@Kiciuk: mój angielsi are okej ale nie do końca rozumiem to zdanie:

u may have signed into motorola device id option under settings menu. go there unlink ur account and try in the site again. the signing in from device disallows this unlocking thing. but if u unlink the account i am sure u can unlock ur bootloader!!
Możliwe że zarejestrowałeś się spod "ID urządzenia motoroli" w ustawieniach. Udaj się tam i rozłącz swoje konto i spróbuj ponownie na stronie.Rejestracja z urządzenia uniemożliwa odblokowanie. Lecz jeśli rozłączysz konto jestem pewien że możesz odblokować.
@Kiciuk: nie mam nigdzie w opcjach konta dodanego tel...
na stronie moto jest napisane że nawet jeśli urządzenie się nie nadaje to pojawi się jakiś przycisk... a żadnego nie ma

próbowałem w firefoxie i IE... spróbuje jeszcze w chromie
@Kiciuk: no i utknąłem (,)
jak pisałem wyżej bootloader odblokowany
nie mogę wgrać TWRP... ani zrobić roota
WinDroid wypluwa komunikaty że wszystko okej ale recovery jest org.... próbowałem też wgrać ręcznie z lini komend i wyszło cos takiego

AndroidSDK\platform-tools>fastboot flash recovery twrp-3.0.0-1-asanti_c.img
(bootloader) Variable not supported!
target reported max download size of 31457280 bytes
sending 'recovery' (8828 KB)...
OKAY [ 0.671s]
writing 'recovery'...
OKAY [ 2.490s]
finished.
@Kiciuk: motofail zawiódł ale w przesłanym przez Ciebie tekście znalazłem odpowiedź:
otóż jeden plik w systemi który każdorazowo przy uruchomieniu flaszował recovery do org... ale jeśli wgrałem i wszedłem w recovery bez uruchamiania tel to się TWRP odpalił... od razu SU i wszystko załatwione :D

Dzięki ogromne za pomoc :D