Wpis z mikrobloga

#wykop #moderacja #wykop2016
Kiedyś, już dość dawno temu, było tak, że w "Mój Wykop" była zawartość tagów, ale domyślnie było to tak że były widoczne tylko te najlepsze wpisy z obserwowanych tagów, a nie wszystkie jak leci. To był faktycznie taki Mój Wykop. Czułem się tam wspaniale. :) Była to alternatywa do głównej/gorących - moje własne gorące.

Teraz jest tak, że jest wszystko jak leci z obserwowanych tagów i jest to po prostu ogromny śmietnik. Czasy przyjemności z korzystania z wykopu się dawno skończyły.

Żeby chociaż tak pójść na kompromis i dać nam możliwość wyboru - czy chcę widzieć w Mój Wykop wszystko jak leci z obserwowanych tagów i osób, czy tylko te uznane przez algorytm za najlepsze. Marzę o tym odkąd zostało mi to zabrane. :(
  • 5
@Mhrok: Wow, nie wiedziałem że można nie zrozumieć takiej długiej treści. Chcę obserwować tag ale nie wszystkie wpisy, tak jak na głównej nie ma wszystkich wpisów z Wykopaliska - tylko te najlepsze. To to nie jest oczywiste?!!?
@look997: Hm. W sumie to niegłupie. Taki prawdziwy "mój wykop" (tak, Twoje słowa), a nie tylko stream z obserwowanych tagów.
Rację masz, teraz to to mnie przemówiło, jak oburzenie zeszło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś, już dość dawno temu, było tak, że w "Mój Wykop" była zawartość tagów, ale domyślnie było to tak że były widoczne tylko te najlepsze wpisy z obserwowanych tagów, a nie wszystkie jak leci.


@look997: też o tym myślałam ostatnio. W sumie mogłoby być tak jak w tagach ,,wszystkie" i ,,najlepsze" :)