Wpis z mikrobloga

@tricolor: teraz pewnie myślą, że #!$%@? i jednak było trzeba do tych cywili strzelać...Żal mi ich, chcieli zrobić coś dobrego dla swojego kraju, a kraj nimi gardzi ( ͡° ʖ̯ ͡°). Oczywiście zakładając, że to nie był false flag, a nieudolny zamach stanu. No, ale cóż, jak będą znowu zamachy w Turcji to mi przynajmniej nie będzie żal ofiar, chyba że będą to turyści/dzieci/kobiety (bo te
  • Odpowiedz
@tricolor: Po #!$%@? takiej akcji glupota jest sie poddawac. Na co oni licza - ze reszta malp z ich plemienia z naczelnikiem im wybacza i wszystko bedzie jakby nic sie nie stalo.
Bylo pruc z broni do wszystkich gnoji az amunicji braknie, albo uciekac i zostawic jeden naboj dla siebie w leb.
  • Odpowiedz
mlode chlopaki w naszym wieku, my siedzimy na mirko i heheszkujemy z jaglaka, papaja i dudy a oni gina za swoj kraj. Nie warto narzekac


@Messix: A zaraz ktoś jeszcze zrobi z nimi mema z pokemonami albo coś równie śmiesznego.
  • Odpowiedz
@tricolor: @Andrzej_Walczak: @tricolor: @magenciorek: @Grzechu3121: @tricolor: @frytkownica: @Messix: @AbraCadaber: @henryk_saniewski:

mnie oni wyglądali (w trakcie puczu) i wyglądają na poborowych. Nie bardzo dziwi mnie więc, że nie chcieli strzelać i umierać za pucz, w który zostali wmanewrowani.

Prawdopodobnie żołnierzy zawodowych wśród puczystów było niewielu i to oni podejmowali działania wymagające użycia siły.
  • Odpowiedz