Wpis z mikrobloga

Po zatrzymaniu ciężarówki wyszedł i strzelał z automatu a w ciężarówce znaleziono jeszcze granaty.

To na pewno fejk bo we Francji jest zakaz posiadania broni i ten terrorysta nie mógł jej posiadać.
Oh wait …
Pewnie zabrał te granaty dla ofiar, żeby mogły powstrzymać ciężarówkę pędzącą w tłum ale nie zdążył ich przekazać.

#bron #francja #bekazlewactwa #lewackalogika #francja #4konserwy #neuropa #romb
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@franekfm: więcej broniuff. Jestem pewien, że gdyby ludzie mieli b--ń to ktoś, kto oglądał amerykańskie filmy akcji na pewno zastrzeliłby kierowce ciężarówki zanim rozjechał te parędziesiąt osób .
  • Odpowiedz
@franekfm: w Texasie mówisz?

Dlaczego więc w Texasie liczba morderstw z użyciem broni jest druga po Kalifornii? Dlaczego średnia liczba morderstw z użyciem broni nie jest niższa niż w większości stanów? Czy w takim raju z wolnym dostępem do broni nie powinno nie dochodzić do takich incydentów? A może jednak duża ilość broni nie zwiększa bezpieczeństwa?
1
#bekazprawakow
  • Odpowiedz
Dlaczego więc w Texasie liczba morderstw z użyciem broni jest druga po Kalifornii?


@NieBojeSieMinusow: #truelolcontent

widzę, że bardzo słabo znasz angielski i zdecydowanie nie rozumiesz znaczenia zwrotu „Population density” ani też „total inhabitants” a słówko „rate” pewnie nie pojawia się w Twojej przeglądarce albo masz dysleksję i go nie widzisz.
  • Odpowiedz
@franekfm: xD widze brakuje argumentów?

Precyzuje pytanie, bo widzę ze masz problem z odpowiedzią- dlaczego w Texasie średnia liczba morderstw z użyciem broni palnej na 100 000 mieszkańców jest powyżej średniej dla USA? Czy nie powinno ich być wcale?
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: słuchaj koleś, nie chcesz mieć broni i z nią chodzić po ulicach to nie musisz. Ale odwal się od innych, co?

brakuje argumentów?

nie ośmieszaj się. Dla Ciebie kwestia Twojego życia to walka na argumenty? Jak w Polsce ktoś Ci na chodniku zacznie mierzyć ze spluwy w środek głowy to też mu zaczniesz p-------ć o braku argumentów?
A może zaproponujesz, że rzucicie monetą, jak orzeł to on strzela, jak
  • Odpowiedz
@Wotto: pytasz w kontekście upragnionej przeze mnie sytuacji kiedy jestem w Państwie gdzie Policja mnie nie aresztuje, jak zobaczy, że mam gnata?
Czy w obecnym gównie rządzonym przez okaleczoną umysłowo demokratyczną większość?
  • Odpowiedz
@Wotto: odpowiem Ci co bym zrobił w obecnej Polsce. Zapytał gościa czy ma pozwolenie na tą b--ń. Jeśli nie ma to bym zadzwonił na policję, zgłosił nielegalne posiadanie broni po czym powiedział do napastnika „to teraz masz nieźle w------e w kosmos” po czym bym się szyderczo zaśmiał.

DW @cweluszko
  • Odpowiedz
@Wotto: wyjmuje b--ń tak szybko jak na moich ulubionych filmach, albo wytrącam b--ń napastnikowi z półobrotu xd


Podobno bez ryzyka nie ma dobrobytu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A tak na poważnie to jaki mam wybór?
  • Odpowiedz