Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie bo zaraz coś rozniosę, jeszcze wczoraj było wszystko w miarę ok, a dzisiaj wyszedł nowy sterownik do Nvidii (368.81) więc chciałem go zainstalować, no i tu pojawia się cały problem, aktualizacja zakończona niepowodzeniem, po aktualizacji jeszcze przed uruchomieniem komputera ponownie, obraz gasł i pojawiał się ponownie (tak jak przy normalnej instalacji) wraz z dźwiękiem odłączanego urządzenia, po uruchomieniu kompa ponownie okazało się że oprócz niepowodzenia instalacji usunięto mi także działający sterownik i nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie to że teraz nie mogę zainstalować ŻADNEGO sterownika, za każdym razem wywala "niepowodzenie instalacji"

już czyściłem jakimś programem pozostałości po innych sterownikach i nadal nic, miał ktoś z was może podobny problem? karta graficzna to gtx 750ti

#windows10 #nvidia #nvidiacwel #kartagraficzna
  • 7
@Ray12 u siebie mam co prawda radeona, ale przy instalce nowych sterowników też mnie krew zalewała. Zazwyczaj robiłem tak, że na stare sterowniki instalowałem nowe. Przy w10 musiałem najpierw odinstalować stare a dopiero potem nowe. Może spróbuj zainstalować jakie kolwiek stare, potem po restarcie je odinstaluj i zaibstaluj nowe. Może to coś pomoże.
@Glutaminian_Sodu: problem jest w tym, że teraz ni #!$%@? nie idzie zainstalować jakichkolwiek sterowników, coś ewidentnie blokuje instalacje, jak zaraz nic nie wykombinuje to zrobię formata i wrzucę 10 na czysto, bo teraz upgradowałem z 7 na 10, chociaz muszę powiedzieć że póki co to więcej mam kłopotów z 10 jak korzyści (pierwszy dzień się męczyłem z tym że był błąd od sterowników do karty sieciowej i nie było internetu -
@Ray12 po upgrejdzie z 8.1 do 10 nie miałem najmniejszych problemów. No, ale system po jakimś czasie zmulił, więc stwierdziłem, że wyczyszczę. Jazda zaczęła się przy próbie nowej instalki. Robiłem to z 5 razy. Zawsze coś przerywało. Okazało się, że nie wyłączyłem usypiania kompa, to powodowało, że instalka się niedokańczała. A już po udanym zainstalowaniu zaczęły się przeboje ze sterownikami. Może to też antywirus był. Za niedługo znów go sieknę i sprawdzę.
@piotrulos: @Artrix: próbowałem opcji "wykonaj czystą instalację" (pomimo tego, że to tylko resetuje ustawienia poprzednich sterów, a nie usuwa ich) i z poziomu trybu awaryjnego także nic to nie dało, na ten moment robię formata i postawię 10 na czysto i zobaczymy jak to będzie

oczywiście na dodatek przestały mi działać prawidłowo porty usb z przedniego panelu, kable na płycie głównej są ok, stery niby też ok i pomimo że