Wpis z mikrobloga

Czuje sie jak #wygryw 21 lvl here. Jestem w #uk zeby troche podreperowac fundusz przez wakacje. Dostalem dzisiaj prace na magazynie - 7,2 funta za godzine. Praca 6 dni w tygodniu po 12h. Nie musze placic za mieszkanie (jestem u rodziny), mam swoje zarcie, takze ciesze sie jak p------y #pracazagranica #pracawakacyjna #emigracja
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@leopold22 21 lvl here jestem teraz w UK i zarabiam 7.2 funta na godzinę na magazynie a pracuje 5 dni po 8 godzin, wiadomo więcej godzin większą kasa ale idzie się z-----c
  • Odpowiedz
18 lvl here, London City, 7,5funta/h 5 dni ~8h w zależności od przydziału. I od razu powiem, że wolałbym nawet z---------ć całymi tygodniami po te 8h przez 2 miesiące niż nudzić dupsko w domu nie robiąc nic i nic nie mając.
  • Odpowiedz
@leopold22: 21 lvl ,7,5 funta za h(tygodniowo tak z 45 h),plus napiwki srednio 400-450 funtow miesiecznie ,restauracja w londynie(akurat szuka pracownikow xd)wychodzi niezla sumka jak na 2 miesiace pobytu w uk xd
  • Odpowiedz
jezeli wrocisz po tych 2 miesiacach i wydasz hajs na studia idziesz na moja czarno liste bo to najglupsze co mozna zrobic w tej sytuacji...


@mar1in:
xD

Mozesz mnie nazwac idiota. Skonczylem studia. Tez jestem na emigracji. Pracuje w zawodzie, zarabiam lepiej niz w przytoczonym wpisie pracujac 7 godzin dziennie 5 dni w tygodniu. Generalnie nie narzekam. Jest granica tego co mozesz osiagnac fizyczna praca. Jak jestes mlody jak @leopold22 to mozesz sobie przez 2-3 miechy tak popracowac i nic ci sie nie stanie ale jak bedziesz mial 40 na karku to juz troche gorzej, a nie kazdy nadaje sie do mitycznego "byznesu"... zreszta nie oszukujmy sie. Wiekszosc firm to drobne biznesy gdzie pieniadze nie sa znowu niewiadomo jak oszalamiajace a stres duzo wiekszy i nie wychodzisz z roboty o 16 tylko jestes w niej
  • Odpowiedz
@leopold22: Stary robiłem to co Ty. Pomysł dobry, ale serio dało się dostać robotę z taką samą pensją, ale za mniej niż 60h tygodniowo, a nie 72. Nie spoczywaj na laurach, szukaj, bo podatek przy nadgodzinach na minimalnej to rozbój w biały dzień ( ͡° ʖ̯ ͡°). Tak czy inaczej props, bo większość robaków woli ciągnąć hajs i narzekać jak to im źle w ciągu roku
  • Odpowiedz
@leopold22: jak przyjechales tylko na wakacje to jeszcze fajny zwrot podatku dostaniesz. Przypilnuj sprawy w okolicy kwietnia 2017 (sami tez wysylaja ale lepiej sie upomniec;)
  • Odpowiedz