Wpis z mikrobloga

Na policję pewnie nie zgłosisz bo trzeba by wyjść z piwnicy i porozmawiać z żywym człowiekiem?


@Daleki_Jones: nie musisz od razu wycieczek personalnych, zanim uruchomię całą machinę policyjnych procedur wolałbym zrobić wszystko inne co w mojej mocy. @prawdziwek - dziękuję!
  • Odpowiedz
@bylembordo: tam coś jest? Jakaś zabudowa czy zadupia? Pokaż z satelity. Jak niewiele to podjedź sam lub z glinami i odtwarzaj na nim dźwięk. Oczywiście wcześniej wyświetl wiadomość z kontaktem i info, żeby oddzwonili. Nic innego nie zrobisz. Ewentualnie czekaj aż się dokładność poprawi jak ktoś z nim wyjdzie czy coś...
  • Odpowiedz
@bylembordo: następnym razem polecam apkę: iCaughtU albo iGotYa (obie z Cydii). Gdy ktoś spróbuje odblokować telefon (i pomyli się np. 2 razy) albo będzie chciał go wyłączyć dostaniesz (na np. maila) zdjęcie delikwenta zrobione przednią kamerką razem z googlową pineską na mapie w miejscu gdzie to się stało. Jest też możliwość kontrolowania telefonu (robienie zdjęć przednią/tylną kamerką, nagrywanie otoczenia, wysłanie wsp. gps, włączenie/wyłączenie wifi/danych komórkowych) za pomocą sms'ów z wymyślonymi komendami
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: @bylembordo: policja poprosi o nr imei i powiedza ze sie zajma. Nie wejda do domu poki nie bedzie danych osobowych. Dane odobowe na podstawie adresu moze udostepnic sad powniosku policji ktora moze zlozyc wniosek o wydanie danych osobowych po pobraniu danych osobowych we wniosku od obywatela. Jednym slowem GOWNO MOZESZ W TYM KRAJU JAKNIE JESTES BANDYTA.

Idz z ziomkami i poczekajaz rano ziomek sie wybierze do lombardu to go
  • Odpowiedz
@xbonio
@maciek-monkiewicz
@pieczywowewiadrze
@Mollo
@Czipsu
@Klofta
@DzonyNajedzony
@rozdajozadarmo
@sspiderr
@Dwep
@Daleki_Jones
@prawdziwek - dzięki za najlepszą poradę!

Odzyskałem telefon!!! Jest. Znalazł się, gość go wczoraj znalazł, dzisiaj włączył i zadzwonił do mnie wg instrukcji, którą miał na ekranie powitalnym.

Apple ma zajebisty system znajdywania telefonu i tryb utracony: klikacie go, tel. się blokuje i wyświetla się komunikat, który sami ustawiacie. Dzięki za pomoc!
  • Odpowiedz