Wpis z mikrobloga

Jaka akcja xD

tl'dr


Jak już wcześniej wspominałem, w okół mojego osiedla są aż 3 gymy. Całkiem sporo osób tu przychodzi je ode mnie odbijać, ale jak jestem w terenie na rowerze to nie ma opcji, abym ich po chwili nie odebrał z powrotem swojej własności #yellowmasterrace
No i podobnie stało się około godzinę temu, jakaś czerwona nowociota na 9lv #!$%@?ła mi jednego z gymów, wstawiając tam jakiegoś pidżeja na 190 cp xD. Gym mieścił się w specyficznym miejscu gdzie ciężko nie zauważyć kogoś jak stamtąd wyjeżdża, ale jako iż było sporo ludzi o tej godzinie to nie mogłem mieć stuprocentowej pewności który to taki cwaniak. Po krótkiej chwili gym odbity, patrzę na mapę, a kolejna ostoja zajebistości Teamu Instict padła ofiarą pidżeja (tym razem 240 cp xD). No to #!$%@?, jadę w tamtym kierunku, może nawet dogonię i zobaczę kto to się tak panoszy. W kilka minut już byłem po drugiej stronie ulicy od gymu, patrzę a tam trzech gimbów (dosłownie gimbów) na rowerze krążyło wokół pomnika Laszlo Osvatha niczym sępy wokół padliny i wyraźnie na mnie czekało xDDD. Interakcja z nimi była ostatnią rzeczą, na którą miałem akurat ochotę, więc olałem i przejechałem się kilkadziesiąt metrów do pobliskiego poke stopa. Wracam po chwili do wspomnianego gymu a tam straż miejska coś tam ich spisuje i każe #!$%@?ć xDDD.
#pokemongo
źródło: comment_6lBEGQFeYKPBXaYAN04o6VdsxMcmuafp.jpg
  • 10