Wpis z mikrobloga

@ZetarXenil: No mają. Powinni mieć prysznic z więźniem niskiego ryzyka (w sensie nie ustawiłem żadnej strefy na tych prysznicach). Zrobię osobne prysznice dla tych niskiego ryzyka, a ten ustawię tylko dla normalnego ryzyka. Może coś pomoże?

@vegaushp: Wstawiłem, ale co z tego? W każdej ich celi jest prysznic, ale w sumie to oni nie chcą mi się myć, w tych celach, tylko siedzą tam tak zbiorowo.
@MadmanFool: U mnie podobny problem jest w ostatniej wersji gry, kiedy cela jest ustawiona jako "holding cell", zamiast siedzieć u siebie, więźniowie przesiadują tam. Zlikwidowałem ją i mam tylko zwykłe cele i dormitoria, a każdy siedzi u siebie :)
@MadmanFool: to taki bug jest, że się wszyscy pchają do najbliższego miejsca z danym dostępem. Jeśli chcesz już ustawiać prysznice zbiorcze to przed porą na kąpiele ustawioną w grafiku ustaw im chwilkę we własnych celach. Jeśli w grafiku w ogóle nie będziesz miał ustawionej pory na prysznice to każdy będzie chodził pod prysznic w wolnym czasie bądź podczas zamknięcia. Wtedy nie ustawiaj pod prysznicem strefy łazienkowej tylko zostaw je normalnie w