Wpis z mikrobloga

Dotarłam do lvl 5. Wybrałam drużynę czerwoną. Jak się rozglądam po mapie to widzę dwa gymy - żółty i niebieski. Mogę w nich trenować czy muszę znaleźć czerwoną? Jeśli tak to trochę się wkopałam. Druga sprawa, idę do takiego gymu i na miejscu trenuje przeciwko osobom z mojej drużyny? Są to osoby z całego świata czy musi być ktoś jeszcze "fizycznie" oprócz mnie przy moim gymie? Ostatnie pytanie, mogę wymieniać się pokemonami ze znajomymi? Nie widzę takiej opcji, tylko transfer do profesora. #pokemongo
  • 6
@pozzytywka:

Wybrałam drużynę czerwoną

Trzeba było wybrać niebieską ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie możesz trenować w GYMach nie należących do nieswojej drużyny, możesz je tylko przejmować. Jeżeli pójdziesz do GYMu, w twoim przypadku, czerwonego, to tam będziesz mogła trenować z ludźmi którzy zostawili tam swoje Pokemony. Nikogo oprócz ciebie fizycznie nie musi tam być. Opcja wymiany jeszcze nie została wprowadzona.
@pozzytywka: w poradniku masz wyjaśnione wszystkie podstawy, więc dlaczego sobie go nie przeczytasz, tylko zadajesz pytania, gdy odpowiedzi na wszystkie z nich uzyskasz w poradniku? Jakieś kłopoty z przyswajaniem wiedzy zebranej do kupy? Po coś ktoś zrobił ten poradnik i na pewno nie jest to pomyślane w celu prowokowania #rozowypasek do fochów