Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Falcon: Gdyby nie były zasłaniane tylko od młodości bylyby czymś normalnym to byś sie nimi nie zachwycał :) A skoro teraz są traktowane jako coś wstydliwego, intymnego to jest to pociągające (dla jednych mniej, dla innych bardziej). Nie nazwałbym tego, kto to wymyślił debilem od razu :) W końcu dzieki tym ludziom mamy teraz coś, co jest traktowane jako coś intymnego, podniecającego itp :)
@Falcon:

seksualna kultura

To pewnie dlatego kobieta odczuwa seksualne podniecenie a nawet istnieje coś takiego jak orgazm sutkowy, tak?
Wg Twojej teorii fizjologia dopasowała się do kultury. Sorry ale nie kupuję tej teorii.

Prawda jest taka, że piersi są elementem cech płciowych a więc wywołują podniecenie u samca z powodu wyprostowanej postawy człowieka a więc zjawisko datuje się od czasów homo erectus.
U innych ssaków piersi nie są wykształcone i nie
Gdyby nie były zasłaniane tylko od młodości bylyby czymś normalnym to byś sie nimi nie zachwycał :)


@gerard-kowalski: To samo z twarzą :). Gdyby nie to, że kobiety w Polsce zasłaniają twarze, kobieca twarz nie mogłaby się podobać :)).

To pewnie dlatego kobieta odczuwa seksualne podniecenie a nawet istnieje coś takiego jak orgazm sutkowy, tak?


@solo_ta: Ustny też, i uszny, i włosowy i stopowy, i ręczny... Wiesz, to o niczym
Bardziej ufam badaczom, niż rozwiązywaniu sprawy "na chłopski rozum",


@Falcon: Masz rację. Ja też. Tej teorii nie wymyśliłem na poczekaniu. Czytałem jakiś artykuł w prasie popularno naukowej. Nie podam Ci teraz źródła. Chodziło właśnie o odpowiedź na pytanie czemu inne samice ssaków nie maja piersi tylko same sutki a ludzkie mają wydatny biust i takie było wyjaśnienie jak przytoczyłem.

Co nie zmienia faktu, że zasłanianie piersi czyni je bardziej atrakcyjnymi. Możnaby