Wpis z mikrobloga

Siemka lumia 930 w 2016 to dobry wybór ? Pobawiłem się dzisiaj moją starą lumią 735 którą oddałem mamie jako lepsza opcja niż 630. System przez te 3 miesiące system się mocno zmienił ale sklep jak chodził jak gówno tak chodzi dalej :D Oczywiście moja mamuśka jest niejawnym testerem bo chce mieć chociaż poglądową sytuację na W10m, Teraz pytanie czy sklep działa jak człowiek na lumi 930/1520 ? To samo aplikacja netflixa bo spotify dostał jakiegoś update WOW i teraz wygląda ładnie i nawet znośnie chodził. Te aplikacje portowane z IOS na w10m typu instagram/ messenger działają godnie na tym fonie ? Bo korci mnie powrót na stare śmieci :D #lumia #microsoft #bojowkawindowsphone #w10m
  • 9
@dawid-dobrzeniecki-31: W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest kupić w dobrym stanie L1520, miałem 3 telefony, wszystkie musiałem na drugi dzień oddać bo miały jakąś wadę z którą serwis nie mógł sobie poradzić. Powiedziałem sobie, że 4 telefonu nie będę kupować i przeniosłem się na androida. Decyzji nie żałuję.
@dawid-dobrzeniecki-31: nie pchaj się w lumie, jeśli chcesz być na bieżąco z aplikacjami. Rok temu łudziłem się, że to naprawią i kupiłem 640lte (która jest świetnym telefonem), czego potem żałowałem ze względu na system, a raczej apki do niego. Sprzedałem, kupiłem s6 edge.